anketa seriál ulice

Nevěra Maléřovými pořádně otřese! Martin si musí vybrat

Seriál Ulice: U Maléřových to pořádně zabouří
Zdroj: TV Nova
Téma:

Nevěra Šárky a Martina už není tajemstvím. Přistihla je totiž Marcela, která se s tím od té doby nemůže vyrovnat. Veronice zatím o ničem neřekla a raději se od nich odstěhovala. V příštích dílech Ulice se však Veronika o nevěře svého muže dozví. A podle představitelky Marcely - herečky Anny Klausnerové to jejich manželstvím pořádně otřese.

Provalení nevěry Martina a Šárky se blíží. Diváci seriálu Ulice mohli v předchozích dílech vidět, že se o nich už dozvěděla Marcela. Ta se poté rozhodla, že se od Maléřových odstěhuje, protože se stále nedokáže smířit s tím, že se jejich rodina rozpadá. Zatím konfrontovala pouze Šárku, u které nemůže pochopit, jak to mohla udělat.

 

Veronice zatím nic neřekla, takže ta netuší, co její manžel provádí, když zrovna není doma. Martin však začíná mít výčitky a své ženě se nedokáže podívat ani do očí. "Martinova nevěra se provalí už brzy, za pár dní," uvedla Anna Klausnerová v chatu na Nova.cz.

 

Anketa

Koho by si měl Martin Maléř vybrat?

Hlasovalo 9880 lidí.

 

Dále také dodala, že nevěra manželstvím Maléřových pořádně otřese. "Koukejte se příští týden, kdy to všechno vyplave na povrch a každý bude muset udělat hodně těžká rozhodnutí, která ovlivní nejen jejich životy, ale i životy blízkých," prozradila divákům Klausnerová.

 

 

A koho si Martin vybere? "Jestli ale bude Martin se Šárkou nebo Veronikou, to zatím nevím ani já sama," dodala herečka. Ohledně usmíření s mileneckou dvojicí má Klausnerová jasno. "Marcela je velice zasažená zradou jak Martina, tak Šárky. Šárka pro ni byla velká kamarádka, Martin zase otec, kterého vlastně nikdy pořádně neměla. Vy byste se na jejím místě usmířila?" odpověděla jedné divačce. 

 

Jak se Martinova nevěra provalí? A jak na ni bude reagovat Veronika? Sledujte Ulici každý všední den v 18:25 na Nově. Poslední díly najdete na NovaPlus, všechny epizody pak na VOYO
 

Podívejte se na exkluzivní ukázku, ve které se Veronika dozví o nevěře svého muže:

reg TN.cz