poplach v Praze

Záchranáři zasahovali u hromadné otravy! 15 lidí je v nemocnici

Téma:

Kvůli nevolnosti větší skupiny lidí v pražském hotelu vyhlásili záchranáři v neděli v noci traumatologický plán. Mezi přiotrávenými jsou také mladiství.

Pražští záchranáři vyjeli v kolem půl desáté k případu nevolnosti asi patnáctičlenné skupiny hostů do hotelu v Türkově ulici na Chodově. Na místo zamířili i se speciální výbavou a technikou pro případ nutnosti ošetřit větší počet lidí.

 

GALERIE: V pražském hotelu zasahovali záchranáři

1
/
6
Zdroj: TN.cz
Záchranáři rozvezli přiotrávené hosty do tří nemocnic


“Záchranářské operační středisko vyhlašuje traumatogický plán, všechny osoby trpí nevolností a zvracením. Všichni jsou při vědomí,“ sdělili záchranáři na svém twitterovém účtu. Plán se vyhlašuje v případech většího počtu zraněných ve spolupráci s nemocnicemi.

 

 

Policisté okolí hotelu uzavřeli. Záchranáři přiotrávené hosty vyšetřovali uvnitř, poté je převezli na sedátkách nebo je odvedli do velkokapacitního záchranářského vozidla Atego či do sanitek. Mezi ošetřovanými byli cizinci i mladiství.

 

Celkem putovalo do tří nemocnic 15 lidí ve věku od 16 do 40 let."Stále platí, že se jedná o lehčí případy spojené s nevolností," uvedli záchranáři.

 

 

Zatím není jasné¨, proč se hostům udělalo špatně. Mohli něco špatného sníst a to i mimo hotel. Zdravotníci i policisté zasahovali v rouškách, na místo přijeli na inspekci hygienici.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

rod TN.cz