vystřízlivěl?

Nicolas Cage se s manželkou rozvádí! Jen čtyři dny po svatbě

Nicolas Cage a Erika Koike
Zdroj: Profimedia
Nicolas Cage s Erikou Koikeovou
Téma:

Oblíbený hollywoodský herec Nicolas Cage se v sobotu oženil s Erikou Koikeovou, se kterou žil od dubna roku 2018. Ve středu se však rozhodl podat žádost o rozvod, jelikož je s ním jeho žena prý jen kvůli penězům.

Pětapadesátiletý Cage má před sebou nejspíš další nepovedené manželství. V sobotu se oženil se čtyřiatřicetiletou Erikou Koikeovou, se kterou žije od dubna loňského roku. Svatba proběhla v Las Vegas, kde podali u krajského soudu žádost o manželskou licenci, kterou obdrželi ještě ve stejný den.

 

Podle některých svědků však žádost o manželství neprobíhala moc dobře. Když začali vyplňovat dokument, měl Cage křičet, že chce Koikeová všechny jeho peníze a že je zdrogovaná. Ona mu na to řekla jen: "Zlato, nežádám tě, aby si to udělal." Poté, co skončili s jejich scénou, odešli do svého pokoje. Ve středu, pouze čtyři dny po svatbě,však herec podal žádost o anulování jejich manželství, informoval deník Mirror.

 

Cage byl ženatý už třikrát. V roce 1995 si vzal herečku Patricii Arquettovou, se kterou se rozvedl o šest let později. Po roce si vzal v srpnu zpěvačku Lisu Marie Presleyovou, která před ním byla dva roky vdaná za zpěváka Michaela Jacksona. Manželství Cage a Presleyové nemělo dlouhého trvání. O rozvod totiž požádali dva měsíce po svatbě, dokončený byl v roce 2004.

 

 

Třetí hercovou ženou byla herečka Alice Kimová. Svatbu měli v roce 2004 a o rok později se jim narodil syn Kal-El. V roce 2016 se však rozhodli jejich manželství, které trvalo dvanáct let, ukončit. Cage má ještě osmadvacetiletého syna Westona Coppolu Cage s bývalou přítelkyní Christinou Fultonovou.

 

Nicolas Cage má na kontě řadu známých filmů, mezi které patří například Skála, Tváří v tvář, Con Air, Město andělů nebo Mandolína kapitána Corelliho. V roce 1995 získal Oscara za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Leaving Las Vegas.

 

reg TN.cz