Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2019 13:01
těšte se

Nová Výměna manželek: Zdeňka vytočí Alenin odporný zvyk

Zdroj: TV Nova

Nový díl oblíbené reality show Výměna manželek přinese řadu vyostřených situací. Jak si poradí flegmatická Alena v akční rodině s temperamentním partnerem Zdeňkem? A dokáže se Dita přizpůsobit pro ni nudnému životu v rodině, kde se stále řeší tchyně?

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z obce Přelovice, kterou tvoří Dita (38), Zdenek (34) a Vojta (5). Na druhé straně se seznámíme s Alenou (30), Antonínem (45) a Šárkou (3), kteří žijí v obci Dešná.

 

Dita se Zdenkem spolu žijí v idylickém vztahu již několik let, svatbu neplánují a ani po ní netouží. Důvodem účasti ve Výměně manželek byla potřeba ujistit se, že bez problémů zvládnou deset dní s náhradními partnery.

 

 

V druhé rodině je Antonín v invalidním důchodu a Alena je nezaměstnaná. Jejich finanční situace tak není zrovna nejlepší.

 

S náhradní manželkou nebude spokojený Zdenek. Hodně ho vytočí, když zjistí, že Alena používá jeden hadr na nádobí i na mytí toalety. Jak tato rozepře dopadne?

 

113

GALERIE: Výměna manželek - Jeden hadr na všechno!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Jeden hadr na všechno! - 1

Hodnocení:

 

Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu od 20.20 na Nově. Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co je lepší? Manželství, nebo "psí knížka"?
Nechutné nebezpečí v koupelně: Netušili jste, kde na vás číhá nejvíc bakterií

TN.cz
Reklama