Královský potomek

Oči jako Meghan, nos jako Harry: Komu je Archie víc podobný?

Meghan a Harry ukázali svého syna
Zdroj: Profimedia
Téma:

Vévodkyně Meghan (37) přivedla na svět malého Archieho na počátku května. Takřka hned po porodu ho s Harrym (34) ukázali světu. Pořádně mu ale bylo vidět do tváře až na snímku zveřejněném o Dni otců. Fanoušci okamžitě začali spekulovat, komu je novorozené princátko podobné.

Je mu teprve šest týdnů a už ho řeší celý svět. Vévodkyně Meghan a princ Harry už podobu malého Archieho nijak netají. Při příležitosti Dne otců zveřejnili snímek, kde mu je zřetelně vidět do tváře. Veřejnost tak na sociálních sítích spekuluje, komu je podobný.

 

Podle většiny fanoušků královské rodiny je na první pohled zřejmé, že oči má Archie po mámě. Stejně tak je to i s naducanými tvářičkami, nosík má ale spíše po tatínkovi. Je ale nutno podotknout, že v tomhle věku se to tak úplně nepozná, jelikož všechna miminka mají nos podobný.

 

 

Pravdou ale je, že Meghanina maminka Doria je původem Afroameričanka, tatínek Thomas má pleť světlou. Meghan je tedy Afroameričankou jen z půlky, ale tyto geny bývají silné. Dá se tedy očekávat, že nos jejího syna bude růst spíše do šířky.

 

Pokud si chcete srovnat podobu Meghan, Harryho a Archieho, podívejte se do naší galerie a budete mít jasno.


GALERIE: Meghan, Harry a Archie

1
/
7
Zdroj: Profimedia, TN.cz
Harry, Meghan, Archie

han TN.cz