život po natáčení

Ostrá slova Marcely z Výměny: Kdybych mohla, tak ty děti seřežu

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl reality show Výměna manželek. Temperamentní Marcela se dostala do rodiny se šesti dětmi a jejich chování jí vyrazilo dech. Jak dnes na natáčení vzpomíná?

V premiérovém dílu Výměny manželek jste viděli rodinu z Písku, kterou tvoří Marcela (34), Josef (47) a dcery Isabela (15) a Nela (8). Na druhé straně jste se seznámili s Helenou (43), Luďkem (55), dcerami Helenou (14), Janou (13), Marií (11), Valentinou (12) a syny Petrem (7) a Matýskem (9), kteří žijí ve Vrchotových Janovicích.

 

S nápadem přihlásit rodinu do Výměny manželek přišel Josef a Marcela se nakonec k účasti nechala přemluvit. Od natáčení si slibovala, že se jí bude manžel víc věnovat. "To se poštěstilo. Nechodíme nějak často ven, ale chodíme," pochválila si Marcela.

 

JAK DNES ŽIJE DRUHÁ RODINA, SI PŘEČTĚTE TADY

 

Na Výměnu ale v dobrém nevzpomíná a rozhodně už by do ní znovu nešla. "Byla to katastrofa. Nechápu, že si cizího člověka pozvou do bytu plného blech. Vadilo mi také chování dětí, ale to si myslím, že je způsobeno upřednostňováním toho postiženého chlapečka. Měli jen Matýska, ostatní šli stranou," myslí si žena.

 

GALERIE: Slzy během osmi očí ve Výměně manželek

1
/
19
Zdroj: TV Nova
Slzy během osmi očí ve Výměně manželek - 1

 

Šokovalo ji hlavně to, jak byly děti drzé, především pak dospívající dívky. "Kdybych mohla, tak ty děti seřežu. Tohle, kdyby si dovolila moje holka, tak by si musela nechat vystavit novou občanku, jak bych ji ztřískala. Já u dětí netoleruju drzost, děti se mají chovat slušně. Moje holka je schizofrenik s rozpolcenou osobností a posttraumatickým syndromem, ale takhle se rozhodně k cizím nechová," popsala Marcela.

 

To Josef si deset dní s náhradní manželkou užil. Jak sám řekl, nemohl si stěžovat, menší rozpory měli jen kvůli vaření a úklidu. "S ní to ale bylo těžké, ona hned začala brečet a odešla pryč. Doma asi takové věci nemá, že jí někdo něco vytkne," tvrdil Josef.

 

 

S druhou rodinou v kontaktu nejsou. "Měli jsme je chvíli na facebooku v přátelích. Jenže maminka si nepřipustila, že dělá něco špatně, takže si nás odebrali. Já je ani nechci vidět. Té paní je mi líto, dělá jim totálního vola," zakončila Marcela.

 

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Nestabilní vztahy nedokázala zachránit ani účast ve Výměně. Rodina možná přijde o jednu z dcer!

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
Velká rodina: Zápřah pro nervy, nebo moře lásky?

mom TN.cz