anketa kontroverzní fotka

"Pedofile!" nadávají muži, který se koupal s dcerkou. Co vy na to?

Otec s dcerou ve vaně
Zdroj: facebook.com
Tahle fotka vyvolala bouřlivou diskuzi
Téma:

Když rodič myje svoje dítě, je to ta nejpřirozenější věc na světě. Vášnivá diskuze se ale spustí ve chvíli, kdy si s ním do vany sám vleze.

Možná jste nad tím nikdy nepřemýšleli, ale kdyby se vás někdo zeptal, jestli vám koupání rodiče společně se svým dítětem přijde normální, nebo nechutné, uměli byste jasně odpovědět? Možná ne, jde totiž o téma, o kterém se příliš nemluví.

 

Bouřlivou diskuzi odstartoval dánský bavič Torben Chris, který na svém profilu na Facebooku zveřejnil fotku, jak se nahý koupe se svou dvouletou dcerou. A nestačil se divit, kolika lidem to nebylo po chuti. Zvlášť jim vadilo, že se otec koupe s holčičkou, chlapeček by takový poprask asi nevyvolal.

 

Anketa

Co si myslíte o koupání otce s dcerou?

Hlasovalo 12314 lidí.

 

"Ubohé dítě! To vám nebylo trapně, když jste před ní takhle seděl s roztaženýma nohama?" zaznělo například v jednom z komentářů. Jiní ho označovali za pedofila a radili mu, aby si na sebe příště něco oblékl.

 

 

Torben ale v koupání se s vlastním dítětem nevidí problém. "Je normální, že otec umývá svému dítěti zadeček a genitálie, když je malinké. Vlastně mi spíš přijde nechutné, když to někdo nedělá, a nefér k matkám, pokud to mají dělat jen ony," hájil se komik.

 

A jaký je váš názor? Napište nám do diskuse pod článkem, nebo na náš Facebook. Děkujeme, že diskutujete slušně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAKO Z HORORU: Rodina zažila příšerný šok! Soused jim zneužíval dceru před očima celé roky!

Svatební fotka skrývá ohavné tajemství: Jak dokázala žít s něčím takovým?

Související témata:
mom TN.cz