tvoje tvář má známý hlas

Petr Rychlý alias Jan Nedvěd: Pravda o zpěvu na playback!

Téma:

Herec Petr Rychlý sklidil se svým posledním vystoupením v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, obrovský úspěch. Představil se v roli písničkáře Jana Nedvěda a dle nadšených ohlasů ze sociálních sítí, si tím diváky doslova podmanil. Zeptali jsme se ho, jak na své úspěšné vystoupení sám vzpomíná!

Oblíbený herec, kterého potkáváte na obrazovkách televize Nova již dlouhá léta, přiznává, že ztvárnit známého písničkáře nebylo vůbec jednoduché. "Je to zpěvák notoricky známý, je to úžasný hitmaker," vyjmenovává Petr Rychlý. A je vidět, že má před jménem Jana Nedvěda opravdu respekt. "Oba dva bratři vyprodali stadion Strahov, kdo to dneska dokáže," ptá se populární tvář Novy.
 

• • • CELÝ DÍL TVOJÍ TVÁŘE SLEDUJETE ZDE • • •


Petr Rychlý bratry Nedvědy osobně zná, a tak nechtěl, aby jeho vystoupení v soutěži nebylo důstojné. Proto se dostavila i nervozita. "Byl jsem nervózní. Já jsem vždycky nervózní, protože jsem herec a jsem zvyklý mít premiéru jednou za dva měsíce. Tady je premiéra jednou týdně," popisuje Rychlý a zároveň odmítá domněnky, že jsou vystoupení zpívaná na playback. "Sami diváci si mohou znovu pustit na internetu ten záznam, udělal jsem tam textové chyby, předběhl jsem se trošičku i v rytmu a musel jsem si počkat na refrén," vyvrací herec mýty.

 

 

Během vystoupení hrál Petr Rychlý na kytaru, na kterou jinak neumí. Tuto písničku se ale naučil za pouhý týden. "Samozřejmě pan Jan Nedvěd vybrnkává, kdežto já jsem se naučil takovou tu klasickou špetičku," přiznává herec. Přesto si diváky získal. A i samotnému účinkujícímu dorazily desítky gratulací. "To se mi stalo snad poprvé v životě. Měl jsem skoro totálně vybitý mobil, byl přehřátý, a když jsem se podíval, tak jsem tam měl asi 87 SMS zpráv," prozradil nám překvapený Rychlý. Gratulace dorazily mimo jiné od tenisty Lukáše Rosola, Vladislava Šavrdy nebo Michala Nesvadby.

 

Naopak sám Jan Nedvěd se Petru Rychlému po jeho vystoupení neozval. Rychlý kvůli tomu ale nesmutní a slavnému písničkáři vzkazuje, že si ho nesmírně váží. "Texty v jeho písničkách mají velkou úroveň i dnes, ty písničky podle mě nikdy nezmizí," dodává na závěr.

 

Další díl oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas odstartuje opět v sobotu ve 20:20 na TV Nova!


Nepřehlédněte:
To je rekord! Tohle vystoupení přilákalo k obrazovkám dva miliony diváků!

Tvoje tvář: Neuvěřitelné proměny vás ohromí! Hlasujte o tu nejpovedenější!

RYCHLÝ VERSUS NEDVĚD: Vidíte mezi nimi na těchto snímcích rozdíl?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz/Jakub Deml