premiérový díl

Petru z Výměny vyděsí dětský pokoj: Šokuje ji, co v něm najde!

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí Petra v domácnosti, která je podle jejích představ nefunkční a zanedbaná, a jestli dokáže Pavla změnit náhradního manžela tak, aby se přestal věnovat všem domácím pracím.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ostravy, kterou tvoří Pavla (29), Jaroslav (31), Nikol (9), Daniel (2) a fenka Fifi. Na druhé straně se seznámíme s Petrou (37), Jardou (49) a Elinkou (2,5), kteří žijí v obci Daskabát.

 

Jaroslav s Pavlou jsou spolu celých patnáct let, a tak na povrch vypluly dlouho trvající problémy. Pavla se cítí nedoceněná a navíc jí vadí, že Jaroslav nemá zájem o rodinu a raději sleduje televizi.

 

GALERIE: Výměna manželek - Náhradní manželku ohromil dětský pokoj!

1
/
14
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Náhradní manželku ohromil dětský pokoj! - 4

 

Druhou rodinu přihlásila do Výměny manželek Petra, velký problém má s tím, že její manžel rozmazluje dceru a nadmíru konzumuje pivo. Petru čeká velký šok už při vstupu do bytu, kde bude trávit následujících 10 dnů. Je překvapená, že je velmi špatně vybavený a všude je špína. Stav dětského pokoje ji doslova šokuje.

 

 

Jak to celé dopadne? Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu ve 20:20 na Nově. Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz