policejní pátrání

Po slavném herci se slehla zem! Jeho psa našli mrtvého v autě

Charles Levin
Zdroj: facebook, Albany Oregon Police Department
Téma:

Americká policie před týdnem vyhlásila pátrání po herci Charlesu Levinovi. Policie našla Levinův vůz a v něm bezvládné tělo jeho psa. Kde je známému herci konec, zůstává zatím záhadou. Policisté ale nedaleko auta objevili ostatky staršího muže.

Zmizení hollywoodského herce Charlese Levina (70) ohlásil minulé pondělí policii jeho syn. Policisté po Levinovi vyhlásili pátrání. V sobotu našli na odlehlé silnici hercův vůz. Když ho otevřeli, objevili v něm mrtvé tělo Levinova psa.

 

Policisté začali pročesávat okolí a v pondělí se jim podařilo objevit ostatky staršího muže. "Vzhledem k okolnostem je velice pravděpodobné, že patří Levinovi," řekla policie.

 

Podle informací CNN soudní lékař momentálně provádí identifikaci těla, podle médií však mrtvého muže našli nedaleko hercova auta. Příčinu smrti zatím oficiálně vyšetřovatelé neoznámili, protože stále probíhá vyšetřování.

 

 

Charles Levin byl především televizní herec a objevil se ve více známých projektech. Zahrál si například v seriálech Zákon a pořádek, Právo v Los Angeles, Policie New York a Show Jerryho Seinfelda.
 

mik TN.cz