detaily posledního rozloučení

Pohřeb Dana Nekonečného: Místo černé jeho oblíbená žlutá!

Dan Nekonečný - 3
Zdroj: Profimedia
Téma:

Na začátku tohoto týdne byl nalezen v pražských Řeporyjích mrtvý Daniel Nekonečný. Zpěvákovi bylo 52 let. Nyní už jsou známy detaily ohledně pohřbu extravagantního zpěváka. Poslední sbohem mu lidé přijdou dát 4. dubna do motolského krematora.

"Poslední rozloučení s ministrem rozkoše, kamarádem Danem (Ne)Konečným, respektive oslava jeho života proběhne 4.4.ve 14:15 v motolském krematoriu," uvedl na svém facebookovém profilu bývalý bulvární novinář a starosta Řeporyjí Pavel Novotný.

 

A vypadá to, že nepůjde o obřad zahalený do černé barvy. "Zrovna v poledne jsem na úřadě přikázal Danečkovi věnec od městské části… Poprvé jsem krom "Za plnou" zavelel i "bezpodmínečně žlutá!", dodal starosta.

 

 

Jeho životní láska Zuzana Kardová svěřila médiím, že podle pitvy byla příčinou zpěvákovy smrti infarkt. S Kardovou strávil Nekonečných 19 let, její dceru vychovával jako vlastní. Jeho bývalá partnerka vysvětlila, proč se pro smuteční obřad zpěváka vybral právě 4. duben. “Daníčkovo nej číslo byla čtyřka. Pohřeb bude 4. 4. ve 14:15 v motolském krematoriu,” řekla.

 

 

Zpěváka Dana Nekonečného našli mrtvého u něj doma v úterý. Bylo mu dvaapadesát let a jeho předčasná smrt šokovala kromě fanoušků také řadu osobností z českého showbyznysu. Dle slov zpěvákovy bývalé přítelkyně ležel Nekonečný bez známek života několik dní. Zpěvák byl známý svým optimismem i extravagantními modely, miloval velkolepé show plné spoře oděných tanečnic a ohnivých efektů

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

 

mj TN.cz