vyjádření policie

Příbuzná popsala detaily smrti mladé maminky! Zůstal po ní syn

V Brandýse nad Labem zemřela mladá maminka - 2
Zdroj: Girlswithcars
Téma:

Mladá matka Nikola podle policie spáchala sebevraždu. Informaci na sociálních sítích potvrzují i kamarádi a příbuzní, podle kterých se oběsila na sluchátkách. Parta motorových nadšenců, mezi které se řadila i zemřelá žena, plánuje spanilou jízdu na její počest.

"Měli jsme oznámeno úmrtí ženy. Byla nařízena pitva, aby se zjistil způsob smrti. S největší pravděpodobností si žena vzala život sama," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Více se k případu vyjadřovat nechtěla.


Na její počest pořádají kamarádky pietní jízdu. Nikola patřila mezi zakládající členky Girlwithcars, dívčí party, kterou spojila láska k autům. Spanilá jízda vyjede v sobotu z Prahy směrem do Brandýsa nad Labem, více informací najdete zde.


K detailům tragédie se vyjádřila na sociálních sítích příbuzná mladé maminky. Reagovala tak tím na hodně dotazů, co se přesně stalo. Nikola se údajně oběsila. "Na sluchátkách u mě v pokoji," popsala.

 

"Ještě jsem ji viděla 2 hodiny předtím se smát. Nikdo tohle nečekal," dodala.

 

Podle šokovaných kamarádů měla Nikola spoustu plánů do budoucna. "Tohle muselo být z minuty na minutu, v nějakém hodně vážném afektu, kdy byla na úplném dně," myslí si kamarádka. Tělo Nikoly měl najít přítel a otec jejího dítěte. Tragickou událost pak oznámil na Facebooku.

 

 

Na Nikolu vzpomínají kamarádi, ale i zdrcená matka, kterou potěšila plánovaná spanilá jízda. "Je to strašná rána, ale tímhle jste mi udělali velkou radost," napsala matka. "Děkuji ještě jednou všem, co jste moji dcerušku znali a milovali. Vzpomínejte prosím jen v dobrém," dodala s tím, že vůbec neví, jak teď bude žít.

 

Nikola měla hodně přátel. "Někde tam mezi hvězdami jsi. Tuhle spanilou jízdu si zasloužíš. Byla jsi super holka. Nikdy nezapomeneme, moc nám chybíš. Věřím, že v té koloně budeš s námi," řekla Dominika.

 

"Moct tu chybíš. Tvůj věčný úsměv a tvá ztřeštěnost," napsala Lenka. "Děkuji, že jsem tě mohla poznat a prožít s tebou část života, kdy jsme si byly obrovskou oporou, a v určitých chvílích jsme měly jen jedna druhou. Časy, na které nikdy nezapomenu," popsala Katka.

 

"Nikolko. Pamatuju si tě jako veselou holku, která uměla vykouzlit kolem sebe úsměv. V mém srdci si tě tak už zachovám. Teď už tě nic netíží. Odpočívej v pokoji zlatíčko," dodala Eli. "Byla úžasná, dokonalá, nikdy nezapomenu," vzpomíná Nikol.


 

GALERIE: Nikol byla velká fanynka aut

1
/
4
Zdroj: Girlswithcars
V Brandýse nad Labem zemřela mladá maminka - 3

mik, rod TN.cz