zraněná youtuberka

Popálená Týnuš poprvé ukázala obličej! "Můj návrat je zase blíž!"

Slavná blogerka a youtuberka Týnuš Třešničková
Zdroj: Profimedia / instagram
Ilustrační foto

Youtuberka Kristýna Třešňáková známá jako Týnuš Třešničková ukázala na instagramu obličej. Je to poprvé od strašlivé nehody, která se stala před sedmi měsíci v Turecku a při které utpěla těžké popáleniny. "Můj návrat je zase o krůček blíž," píše optimisticky.

Sedm měsíců uplynulo od osudové dovolené v Turecku, která internetové krásce Týnuš Třešničkové změnila celý život. Od té doby youtuberka promluvila už několikrát a jednou dokonce ukázala popálené ruce, až do dnešního dne ale její obličej nikdo neviděl.

 

V úterý v podvečer Týnuš poprvé ukázala v příběhu na instagramu část své tváře a krk. "Mám za sebou první rekonstrukční operaci, kdy jsme dávali pryč jizvu na krku. Vše se hezky hojí a můj návrat je zase o krůček blíž," vzkazuje svým fanouškům Třešničková.

 

 

Kristýna Třešňáková utrpěla těžké popáleniny při kuchařské show v restauraci slavného kuchaře Salta Baeho v Istanbulu. Při vystoupení udělal personál chybu a plameny zasáhly krásnou youtuberku na horní části těla včetně obličeje.

 

Týnuš se stala populární díky svým videím o kráse, módě a líčení. Po popálení se přestala na sociálních sítích na dlouhou dobu ukazovat. Už od začátku se ale může pyšnit pozitivním přístupem a optimismem.

 

 

 

"Měla jsem velké štěstí, že jsem ´jen´ popálená. Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř, bála jsem se o svůj zrak apod. Vše je ale v naprostém pořádku a pokud se vše bude hojit tak, jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků," napsala krátce po incidentu Týnuš.

 

Podívejte se na rozhovor s maminkou popálené Týnuš v Životu ve hvězdách:

sei TN.cz