Pád z jeviště

Poplach na Oscarech! Rami Malek převzal cenu, skončil v péči lékařů

Pád Ramiho Maleka na Oscarech - 1
Zdroj: Profimedia
Malek na Oscarech ošklivě upadl
Téma:

Fanoušky na předávání Oscarů pořádně vyděsil Rami Malek, který si převzal cenu pro nejlepšího herce. Po svém proslovu spadl z pódia a museli ho ošetřit zdravotníci. Naštěstí byl jen potlučený, vážnější zranění neměl.

Herec Rami Malek byl zřejmě ze své výhry přehnaně nadšený a nedokázal kontrolovat své kroky. Při odchodu z jeviště spadl přímo před přední řadou. Celé publikum jen zadrželo dech a k Malekovi se rozběhli sloužící zdravotníci. Píše o tom portál Daily Express.

 

Vše skončilo "pouhým" trapasem, žádné zranění letošní nejlepší herec neutrpěl. Zdravotníci ho po ošetření propustili. Vypadalo to, že Malek ale pádem neztratil dobrou náladu a diváci ocenili jeho hraně útrpný a šokovaný výraz smíchem.

 

 

GALERIE: Pád Ramiho Maleka na Oscarech

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Pád Ramiho Maleka na Oscarech - 3

 

Rami Malek získal Oscara za ztvárnění zesnulého zpěváka kapely Queen Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody. Celkem snímek obdržel čtyři zlaté sošky - kromě hereckého výkonu Maleka akademie ocenila také zvuk, zvukové efekty a střih filmu.

 

 

 

Malek v projevu po převzetí Oscara působil dojatě. Mimo jiné poděkoval královně Alžbětě II., tvůrcům filmu, kteří mu dali příležitost zazářit, a své přítelkyni Lucy Boyntonové. "Tenhle okamžik je něco, co si budu střežit do konce života," prohlásil herec třesoucím se hlasem.

epa TN.cz