Bez varování

Populární aplikace v Česku končí! Od dubna už ji nepoužijete

Nemilá zpráva čeká na všechny, kteří si oblíbili nákup a prodej věcí z druhé ruky přes internet. Populární webový portál a mobilní aplikace Letgo totiž v Česku končí. Uživatelé už nemůžou přidávat nové inzeráty a od dubna nebude k dispozici vůbec.

Populární prodejní služba Letgo, kterou v České republice využívá více než dva miliony uživatelů, končí. Informaci přinesl server Czechcrunch. Původem americká společnost odchází i z dalších trhů ve střední a východní Evropě. Prodejní službu tak od dubna nebudou moci využívat ani lidé na Slovensku nebo v Chorvatsku.

 

Anketa

Používáte službu Letgo?

Hlasovalo 5892 lidí.

 

Drtivá většina lidí využívala především mobilní aplikaci. Pomocí té šlo totiž jednoduše prodat nebo koupit jakékoli použité zboží. V principu jde o jednoduchý inzertní server. Přihlásíte se do aplikace a ve chvíli, kdy se potřebujete něčeho zbavit, vyfotíte jednoduše věc mobilem. Potom stačí připsat pár řádků a už jen čekat, až se ozve zájemce.

 

Aplikace je navíc zdarma a za inzeráty se neplatí. Na to vše však mohou čeští uživatelé zapomenout. Své rozhodnutí odmítla firma komentovat. Na webu pouze vyvěsila oznámení, že od příštího měsíce už nebude k dispozici.

 

 

"Je nám líto, ale Letgo nepřijímá nové inzeráty a po uplynutí tohoto měsíce nebude Letgo ve vaší zemi k dispozici," stojí na stránce.

 

 

Odchod z České republiky je překvapivý i z toho důvodu, že firma v loňském roce spustila velkou reklamní kampaň. V ní například prodávala kolo hipsterovi, v další reklamě se stopaři zbavovali plyšového medvěda na okresce.


ČTĚTE TAKÉ:

Děláte čistku šatníku? Poradíme, jak kousky úspěšně prodat on-line
Jak si mobilem nekazit oči? Nainstalujte si novou aplikaci, která je zachrání

pan TN.cz