Nepovedená kamufláž

Převlékl se za dceru a chtěl utéct z vězení! Dívku nechal v cele. VIDEO

Eva Pavelková
Eva Pavelková
Aktualizováno 21:24
5.8. 2019 13:48
Téma:

Brazilec Clauvino da Silva se pokusil utéct z vězení v přestrojení za svou 19letou dceru. Prozradila ho ale nervozita, které si všimli dozorci. Da Silva měl na sobě silikonovou masku, černou paruku a růžové tričko.

Vůdce brazilského zločineckého gangu se pokusil uprchnout z vězení Gericino v Rio de Janeiru opravdu neobvyklým způsobem. Využil toho, že ho přišla navštívit jeho 19letá dcera, kterou chtěl zjevně v cele nechat místo sebe. Informuje o tom portál Sky News.

 

Clauvino da Silva se za dceru převlékl a všechno by mu možná vyšlo, kdyby nebyl příliš nervózní. Dozorci se kvůli podezřelému chování rozhodli "dívku" zkontrolovat a její odmaskování pak zachytili na videu, které zveřejnili.

 

Da Silva si na záběrech postupně sundá brýle, černou paruku, šedivou mikinu a růžové tričko s obrázkem myšky. Nakonec odhalí také svoji tvář, kterou má pod silikonovou maskou. Po nepovedeném útěku byl přepraven do věznice s maximální ostrahou.

 

 

Případem se začala zabývat také policie, která vyšetřuje, zda se da Silvova dcera nestala spolupachatelem trestného činu. Její otec si ve vězení odpykává trest za to, že stál v čele zločinecké organizace, která ovládá část trhu s drogami.

 

Celé video zveřejněné úřady:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz