Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2018 12:54
Požár auta

Při nehodě uhořeli dva mladíci (23 a 27)! Nezvládli předjíždění

Zdroj: TV Nova

Oběťmi tragické nedělní nehody na Vysočině jsou dva mladíci, kterým bylo teprve třiadvacet a sedmadvacet let. Oba uhořeli v autě poté, co narazili do stromu.

Detaily šílené nehody na silnici mezi Počátky a Chotěboří doplnili policisté v pondělí ráno. "Sedmadvacetiletý řidič peugeotu jel ve směru od obce Počátky směrem na Dobkov. Při předjíždění jiného vozidla v pravotočivé zatáčce dostal smyk a vyjel vlevo mimo vozovku," řekla policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

 

Po smyku auto narazilo do blízkého stromu a vzápětí začalo hořet. Mladý řidič ani jeho třiadvacetiletý spolujezdec nepřežili. Na místo okamžitě vyjeli policisté, kteří nyní zjišťují, co se na místě přesně stalo a co smrtelnému karambolu předcházelo.

 

Bude je zajímat například to, zda mladík před jízdou nepil alkohol. Na tuto a další otázky by měla odpovědět nařízená pitva.

 

 

Peugeot vyjel mimo silnici v neděli kolem půl šesté večer. Po nehodě byla doprava na místě omezená přibližně dvě a půl hodiny.

 

Pusťte si video z místa nehody:

 

 

Bohužel to nebyla v neděli jediná podobná nehoda. Kolem deváté hodiny večer vyjížděli k autu "zapasovanému" do stromu i moravskoslezští záchranáři.

 

V Heřmanovicích na Bruntálsku po nárazu auta do stromu jeden člověk zemřel, další dva utrpěli velmi vážná zranění, se kterými je zdravotníci převezli do ostravské fakultní nemocnice.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Každý stý řidič za volant nepatří. A co vy?
Máte problémy se zrakem? Můžete být nebezpečný řidič!

pez TN.cz
Reklama