Propast mezi bratry

Harry a Meghan přáli Williamovi k narozeninám. Řekli víc, než chtěli

William a Harry
Zdroj: Instagram, kensingtonroyal/ sussexroyal
Téma:

Veřejnost už delší dobu spekuluje o tom, že vztah dvou královských bratrů Harryho a Williama není příliš vřelý. Nyní se v tom fanoušci ještě více utvrdili, když Harry Williamovi popřál k pátečním narozeninám.

Princ William oslavil v pátek 37. narozeniny. Neopomněl to na sociální síti ani Kensingtonský palác, který vydal následující prohlášení: "Děkujeme každému za nádherná přání, směrovaná vévodovi z Cambridge."


V jedné větě bylo obsaženo více než v tisíci slovech a za všechno hovořil i emotikon. Pod statusem se strhla další lavina přání. Fanoušci byli nadšení, že mohou, byť virtuálně, popřát svému princi. Mezi nimi byla i jedna velmi strohá.


"Hodně štěstí k narozeninám přejeme vévodovi z Cambridge," znělo blahopřání. Holou větu měli na svědomí princ Harry a jeho manželka Meghan. Příznivce královské rodiny to jen utvrdilo v tom, že mezi dvěma bratry není něco v pořádku.

 


"Wow, to fakt znělo srdečně," ironicky komentoval přání jeden z gratulantů, ke kterému se přidalo mnoho dalších. Další z komentujících s tím ale nesouhlasil. "Konečně jste si vzpomněli, že vaše rodina je královská a začali psát jejich tituly," uvedl.

 

V minulosti totiž Harry a Meghan v přáních používali spíše rodinná oslovení. Prince Philipa například nazvali "dědečkem", princátka Louise a George zase oslovili jen jejich křestním jménem. Přidali také větu navíc - "Mnoho lásky od nás obou," napsali Louisovi.


GALERIE: William a jeho narozeniny

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Princ William - 4

han TN.cz