královská rodina

První detailní záběr Archieho! Na Den otců Harry sdílel krásnou fotku

Meghan a Harry ukázali svého syna - 3
Zdroj: Profimedia
Téma:

Princ Harry slaví svůj první Den otců. A jako hrdý tatínek se na instagramu pochlubil fotkou, jak drží v náruči malého Archieho. Ten ho láskyplně svírá za prst a skrývá se za rukou svého táty. Jedná se o první detailní záběr královského miminka.

"Šťastný Den otců! Přejeme vévodovi ze Sussexu výjimečný první Den otců," stojí na oficiálním instagramovém profilu Meghan a Harryho, kde se objevila fotka malého Archieho schouleného v tatínkově náruči.

 

Krásu fotografie podtrhuje fakt, že miminko drží prince Harryho za prst. Během první půl hodiny získal příspěvek téměř 150 tisíc srdíček a stovky gratulací.

 

Není divu, jedná se o první detailní záběr Archieho od jeho narození. Na instagramu se Harry a Meghan sice pochlubili už třemi fotkami, na žádné z nich ale nešel vidět obličej dítěte.

 

 

 

Archie se narodil začátkem května - je mu teprve něco málo přes měsíc, už má ale za sebou svůj první Den matek i Den otců. Na Den matek Meghan fanoušky královské rodiny na instragramu dojala krásnou fotkou, jak drží v ruce nožičky svého synka.

 

sei TN.cz