GALERIE smutný příběh

PRVNÍ FOTO: Zavražděná Eliška milovala koně! Kamarádi truchlí

Oběť vraždy v Teplicích - 2
Zdroj: facebook.com
Zavražděná Eliška milovala koně
Téma:

Vražda 13leté dívky jejím 14letým kamarádem otřásla celým Českem. Obětí je 13letá Eliška. Podle kamarádů fajn holka, která milovala koně a ráda kreslila. Bohužel se zapletla se špatným klukem, který ji zavraždil.

"Smějete se mi, že jsem jiná, ale já se směju vám, že jste stejní! Možná si o mě myslíte bůh ví co, ale mě je to jedno. Ale vám co mě pomlouváte za zády, to asi nedošlo. Doufám že vám to dělá dobře," napsala na svůj profil na sociální síti. Podle některých svých kamarádů to 13letá Eliška neměla v životě jednoduché.

 

GALERIE: Obeť vraždy v Teplicích

1
/
7
Zdroj: facebook.com
Oběť vraždy v Teplicích - 1

 

Podle všech dostupných informací ji zabil 14letý Daniel, se kterým měla dříve chodit. Její tělo našli v lesoparku v Teplicích. A podle informací TV Nova bylo dokonce hrůzně naaranžované - měla na něm ležet květina, vedle něj srdce a dopis. Podle všeho tyto předměty mohly souviset i s Valentýnem.

 

 

Na jejím profilu na Facebooku teď přibývají smutné vzkazy, které si už Eliška bohužel nepřečte: "Byla jsi fajn holka. Škoda ze nejsi už mezi námi." "Budeš nám chybět i přes pár slov co jsem s tebou pronesl venku nebo chatu vím že si byla fajn. R.I.P." "Tak už nestihneme zajít ven jak jsme chtěli a ani se nestihneme moc poznat. budeš mi chybět...měj se tam nahoře hezky."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lidská Barbie byla málem zavražděna! Pokusili se ji uškrtit!

Zpěvák nejlepšího tanečního hitu všech dob nečekaně zemřel!

Související témata:
hru TN.cz