TRAGICKÁ SMRT

Rodina mrtvé dívky exkluzivně promluvila. Chce splnit její velký sen

Zmizelá žena
Zdroj: Anna Husted
Brabec Martina
Martina Brabec, Jan Mareš
Aktualizováno 11. 11. 2020 11:47
10.11. 2020 20:01
Téma:

Tragicky a nečekaně vyhasl život mladé dívky, kterou policisté našli mrtvou v oboře Hvězda. Rodina, která je z její smrti zdrcená, poděkovala všem, kteří pomáhali dívku najít. Oznámila také, že se rozhodla splnit dívčin velký sen. Chce postavit domov důchodců.

Život 24leté Niny vyhasl nečekaně v pátek 6. listopadu odpoledne. Podle policistů zemřela násilnou smrtí. Muž, který byl s ní naposledy viděn, skočil ještě ten den pod metro. Pozůstalí mladé dívky v úterý zveřejnili prohlášení, ve kterém poděkovali za pomoc a oznámili, že chtějí splnit dívčin největší sen.

 

"Rádi bychom poděkovali všem lidem, kteří se podíleli na pátrání po Nině. To obrovské množství lidí, které bylo ochotno se zapojit a spojit se, nás všechny dojalo a vážíme si každého z vás. Děkujeme! Stejně tak bychom chtěli vyjádřit díky i kriminální policii za profesionální a hlavně lidský přístup.

 

Měli jsme 24 let to štěstí mít v rodině takové sluníčko, jako je Nina. Rozsvítila nám každý den a jsme si jistí, že všichni její přátelé to cítili stejně. To, že jsme o ni přišli, je pro nás obrovská rána, kterou nevíme, jestli kdy v životě bude možné zacelit.

 

Nina byla obrovsky laskavá, svůj život zasvětila pomáhání lidem. Byla to veselá, kreativní, chytrá a krásná holka, která toho v životě měla ještě tolik před sebou.

 

Měla spoustu snů, největším z nich bylo postavit domov důchodců po vzoru těch dánských, které ji velice oslovily. Proto se co nejdříve chystáme uspořádat sbírku, abychom tento sen mohli přivést k životu. Každý příspěvek bude cihlou k postavení Ninina snu, díky kterému bude moci i nadále pomáhat ostatním," uvedla rodina.

 


Tělo mladé dívky našla policie v pondělí. Ve stejný den policie zjistila, že mladý muž, který spáchal sebevraždu skokem pod metro ve stanici Vltavská, byl pohřešovaný Jan. Právě s ním se v osudný den Nina sešla.


"V současné chvíli kriminalisté nevylučují úzkou souvislost mezi oběma případy. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z násilného trestného činu a na případu stále velmi intenzivně pracují," informovala mluvčí policie Eva Kropáčová.

 

Policie potvrdila, že se dívka stala obětí vraždy. Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

Související témata:
TN.cz