VIDEOROZHOVOR

Odvážní pražští maturanti dobyli internet. Jak vznikl hambatý nápad?

Téma:

Co odvážné maturanty k úžasné show inspirovalo? A proč se nakonec rozhodli vystoupit naostro? Ptali jsme se maturantů, kteří s nápadem přišli.

Patřili k jedněm z mnoha studentů, které letos na jaře čeká maturita. Teď se z nich staly hvězdy internetu. Jejich skvěle zvládnuté a vtipné maturitní vystoupení v Lucerně si s trochou nadsázky pouští fanoušci po celém světě. Redaktor zpravodajského webu TN.cz vyzpovídal dva z aktérů, kteří s odvážným nápadem přišli.


Maturanti pražského Gymnázia Jana Keplera Marek a Daniel prozradili, proč se ve svůj velký večer rozhodli vystoupit úplně nazí. „Říkali jsme si, že se pod plácačkami nějak zakryjeme, ale pak jsme si řekli, že by to za á ztratilo kouzlo a za bé by to ani technicky nebylo možné zakrýt,“ řekli štábu TN.cz.

 


Je neuvěřitelné, že složitou choreografii začali v plné sestavě nacvičovat až čtrnáct dní před maturitním plesem. Dokonalou synchronizací během vystoupení se mladíci přiblížili profesionálním tanečním skupinám. Jejich výkon kromě internetových fanoušků ocenili také rodiče a  učitelé. Ti až do samotného výstupu svých svěřenců netušili, že se před nimi dvanáct studentů ukáže jen v ponožkách a černých motýlcích.

TN.cz