přesné datum

Sázkové kanceláře mají jasno! Meghan už porodila holčičku

Meghan
Zdroj: Profimedia
Téma:

Všichni čekají na to, až královský palác potvrdí, že Meghan Markle porodila svého prvního potomka. Podle sázkových kanceláří Paddy Power a Coral už k tomu došlo. Kancelář pozastavila své sázky právě v pátek, kdy jich mělo být podáno nejvíce. To prý jasně dokazuje, že už někdo má o porodu informace.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou v posledních dnech velikým tématem světových médií. Narození jejich dítěte si nechce nikdo nechat ujít, ani fanoušci, kteří každý den sledují, zda už Meghan neporodila.

 

Britské sázkové kanceláře začaly pozastavovat sázky kvůli tomu, že se prý dítě už narodilo. Především kanceláře Paddy Power a Coral ukončily sázení na pátek. Právě v tento den mělo být uzavíráno, co nejvíce sázek. Podle kanceláří je tedy jasné, že už nějaká osoba ví, že se dítě narodilo, uvedlo CNN.

 

"Tito lidé jasně mluvili s někým, kdo mluvil s někým jiným," řekl Lee Price, pracovník Paddy Power. Dodal také, že lidé nejčastěji volili jméno Ivy. To se také stalo oblíbeným favoritem sázkařů, hned před Alice, Dianou nebo Elizabeth. Všichni si jsou jistí, že se Meghan a princi Harrymu narodila holčička.

 

 

"Kromě názvu jsme pozastavily všechny našet trhy, kde je Ivy v současné době nejoblíbenějším favoritem po nárůstů sázek v posledních osmačtyřiceti hodinách," řekl John Hill, manažer kanceláře Coral.

 

Hill doplnil, že by tedy pátek 3. května měl být dnem narození prvního potomka prince Harryho a Meghan. Královský palác zatím informaci nepotvrdil, a ani samotný královský pár. Až se dítě narodí, stane se sedmým následovníkem britského trůnu.

 

Podívejte se na reportáž o tom, jak Meghanin porod pobláznil svět:

 

reg TN.cz