Výměna manželek

"Seš fracek, vypadni!" Cholerický Pepa nezvládne biomatku Báru

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme, jak si sedmadvacetiletá Bára poradí s pěti divokými kluky a přísným tatínkem, a jestli maminka Markéta zvládne zastoupit nekompromisní bio-matku. A dojde i na velké hádky, které málem skončí vyhazovem z domu!

Už ve středu nahlédneme do domácnosti rodině z Tábora, kterou tvoří Bára (27), Milan (29) a Leontýna (11 měsíců). A na druhé straně se seznámíme s Markétou (25), Josefem (39) a pěti syny Pepou (8), Petrem (8), Adamem (6), Radkem (4) a Pavlem (2), kteří žijí v Železné Rudě.

 

Rodina z Tábora se do Výměny manželek přihlásila hlavně proto, že chce zjistit, jaké bude trávit deset dní odděleně. Bára je silně dominantní člověk a miluje pořádek, navíc je hodně vysazená na kvalitní stravu. Barča velmi dbá na výchovu své malé dcerky Leontýnky (11 měsíců), obzvláště co se týká stravovacího režimu. Všechno je bio a na gram předepsané.

 

GALERIE: Výměna manželek: „Seber se a jeď domů“

1
/
13
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: „Seber se a jeď domů“ - 1

 

V druhé rodině zajímá zejména Markétu to, jak žijí jiné rodiny, protože u nich se hodně křičí, a to hlavně kvůli výchově dětí, které tráví až extrémně mnoho času s telefony a tablety. Navíc je oproti Báře ve výchově o něco benevolentnější. A hlavu si nedělá ani s přílišným úklidem. "Jsem celý den jen sama doma," vadí Markétě, které už péče o tak početnou domácnost občas přerůstá přes hlavu.

 

 

Bára si v průběhu deseti dní projde velkou zátěží. Není totiž zvyklá na tak početnou domácnost a připadá si jako služka. Jak si poradí s výbušným tatínkem a strejdou Mírou? Její pobyt v náhradní rodině tak poznamenají hádky. Při jednom ze záchvatů Pepa Báře řekne, ať se sebere a jede domů, že na něj nebude řvát "takový fracek". Jak se to podaří mladé manželce ustát?

 

Premiérový díl Výměny manželek sledujte už ve středu od 20:20 na Nově! Nejnovější díl najdete na NovaPlus, všechny epizody pak můžete zhlédnout na VOYO.

Související témata:
mj TN.cz