Nastoupila léčbu

Slováčková poprvé o rakovině prsu! Popsala, co všechno ji čeká

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková poprvé promluvila o lékařském nálezu, který jí změnil život. Ukázalo se, že nádor v prsu je zhoubný. Slováčková už nastoupila léčbu, ale pracovat chce dál.

Diváci TV Nova znají Aničku Slováčkovou jako sestřičku Radku z Ordinace v růžové zahradě 2 i jako soutěžící ze show Tvoje tvář má známý hlas, kde se každý den prala s novou rolí. Teď ji čeká mnohem těžší boj - s rakovinou prsu.

 

Že má zákeřnou nemoc, se Slováčková obávala už před třemi lety, kdy si nahmatala dvě bulky v prsu. Tehdy se ukázalo, že nejsou zhoubné. Teď pravidelná kontrola, na které od té doby chodí, odhalila, že se nádor vrátil a neškodný tentokrát není.

 

"Chytla jsem to včas a nejsem v nějakém ohrožení života. Normálně hraju, zpívám dál, žádné koncerty neruším, žádnou práci neruším, naopak se snažím pracovat ještě víc, abych řešila jiné věci, než že jsem nemocná. Akorát se k tomu léčím a chodím na chemoterapie," uvedla pro TV Nova Anička.

 

 

Na sociálních sítích dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka stále sdílí usměvavé fotky, mnohdy ale s pokrývkou hlavy, pod kterou schovává prořídlé vlasy. "Včera mi tři teď moji nejbližší lidé s vlasy pomáhali, takže je hezké, že na to člověk není sám," dodala zpěvačka.

 

Za obrovskou podporu přátel a rodiny Slováčková poděkovala. "Psychicky jsem v pořádku, mám se dobře, i když je divné to říct. Mám kolem sebe všechny svoje přátele, kteří mě drží, a rodinu, která mě strašně podporuje," prohlásila a apelovala na všechny ženy, aby se nechaly kontrolovat.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Veronika Petruchová / epa TN.cz