Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.8. 2018 14:02
tragická nehoda

Auto na Blanensku zabilo muže, řidič z místa nehody ujel

Policie ČR - ilustrační - 4
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Od sobotního rána vyšetřují policisté smrtelnou nehodu v obci Šošůvka v Jihomoravském kraji. Osobní auto srazilo chodce před půl šestou hodinou ranní. Komunikace je kvůli vyšetřování nehody zcela neprůjezdná. Řidič z místa nehody ujel, pátrá po něm policie.

Informaci o nehodě přijala tísňová linka v sobotu po páté hodině. Ke sraženému chodci v obci Šošůvka okamžitě vyrazili policisté i záchranáři.

 

Sražený chodec (†27) nicméně utrpěl velmi vážná zranění a na místě zemřel. Silnice číslo 377 byla kvůli vyšetřování zcela uzavřena.

 

"Blanenští dopravní policisté pátrají po možných svědcích této nehody. Dle dosud zjištěných informací by mělo jít o vozidlo černé nebo červené barvy, které odjelo směrem na Vysočany. Mohlo by se jednat o osobní vozidlo, vozidlo combi, dodávku nebo i SUV, uvedla mluvčí policie Alice Musilová.

 

 

U nehody bylo viděno také auto červené barvy. "Mohlo by jít o případné svědky, proto žádáme i řidiče popřípadě osádku tohoto vozidla, aby kontaktovali policisty. Kolegům by také pomohly záběry z kamer, které mohou mít lidé umístěny na domech v blízkosti nehody, a samozřejmě záběry z kamer okolo jedoucích řidičů. Pomoci by mohli i šoféři taxi služeb," doplnila Musilová.

 

Pokud byste měli k nehodě jakékoliv informace, kontaktujte linku 158. "Děkujeme za spolupráci," ukončila Musilová.

klma TN.cz
Reklama