tragická noc

Smrtelná nehoda na Nymbursku! Náraz do stromu nepřežili tři lidé

Téma:

Během noci na sobotu vyhasly tři lidské životy při tragické nehodě v okrese Nymburk, při které osobní auto nabouralo do stromu. Dva lidé zemřeli na místě, další podlehl svým zraněním v nemocnici.

Hlášení o velmi vážné dopravní nehodě přijala tísňová linka v noci na sobotu ve 2:43. Na místo okamžitě vyrazili policisté, záchranáři i hasiči. Nehoda se stala v katastru obce Okřínek na Nymbursku.

 

"Mohu potvrdit, že osobní auto značky audi A4 narazilo mimo komunikaci do stromu. Žádní další účastníci nehody tam nebyli," potvrdila mluvčí policie Lucie Nováková.

 

Celkem v autě cestovali čtyři lidé. Muž a žena (†25) utrpěli velmi vážná zranění, kterým na místě podlehli. Oba dva seděli na zadním sedadle.

 

Řidič (†30) byl s velmi vážnými zraněními převezen do nemocnice v Praze, kde bohužel podle informací policie následně zemřel. Poslední cestující, který seděl na místě spolujezdce, se zranil lehce.

 

GALERIE: Smrtelná nehoda na Nymbursku

1
/
11
Zdroj: AKTU.cz
Smrtelná nehoda u Okřínku - 11

 

Zatím není jasné, co přesně bylo příčinou nehody, to prokáže až další vyšetřování. Komunikace byla ještě kolem osmé hodiny kvůli zásahu policie uzavřena.

 

 

Středočeští policisté museli během jediné noci řešit hned dvě tragické nehody, při druhé u Mladé Boleslavi zemřeli dva lidé po srážce tří aut, dvě děti musely být transportovány do nemocnice.

 

V pátek večer krátce před půl sedmou hodinou se na silnici I/13 u Dětřichova na Frýdlantsku předjížděl řidič transportéru osobní auto. Než se ale stihl zařadit, zřejmě se lekl auta, které vyjíždělo z vedlejší silnice, a pokusil se o úhybný manévr.

 

Transportér dostal smyk a vjel do příkopu, kde se převrátil na střechu. V dodávce kromě řidiče cestovalo ještě 9 cizinců. Jeden z nich utrpěl těžká poranění, zbylých osm se zranilo lehce. Řidič vyvázl bez zranění, pouze utrpěl šok.
 

 

"Policisté nemohli u řidiče dodávky provést orientační dechovou zkoušku na alkohol z důvodu zdravotního stavu, vyžádali si proto odběr krve v nemocnici," sdělila mluvčí liberecké policie Vladimíra Šrýtrová.

 

 

Policie pátrá po řidiči auta jedoucího od Dětřichova. Neposkytl totiž na místě nehody první pomoc a z místa ujel, s největší pravděpodobností směrem na Frýdlant. Mělo by se jednat o auto modré nebo šedé barvy.

 

"Obracíme se na případné svědky události, kteří si něčeho všimli, či na samotného řidiče, který od nehody ujel, aby se přihlásili policistům prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158," apeluje Šrýtrová.

klma TN.cz