galerie hvězda vyhasla

Svět truchlí po Garry Marshallovi: Jeho Pretty Woman zná každý!

Garry Marshall
Zdroj: Profimedia
Téma:

Ve věku 81 let zemřel oblíbený režisér, scénárista a příležitostný herec Garry Marshall. Tatínek Pretty Woman a Deníku princezny měl mozkovou příhodu doprovázenou komplikacemi po zápalu plic.

Svět přišel o dalšího vynikajícího režiséra. Garryho Marshalla diváci znají hlavně díky romantickým komediím jako jsou legendární Pretty Woman s Richardem Gerem a Julií Robertsovou v hlavní roli, nebo třeba Deník princezny s temperamentní následnicí trůnu Anne Hathawayovou.

 

GALERIE: Garry Marshall

1
/
8
Zdroj: Twitter/ Facebook
Garry Marshall - 1

 

Mezi jeho další skvělé počiny patří komedie Přes palubu o nafintěné milionářce Joanně, která ztratí při pádu do vody paměť, nebo hvězdami nabitá romantická komedie Na svatého Valentýna.

 

 

O úmrtí Garryho Marshalla informovala stránka časopisu Variety s odvoláním na televizní pořad Acces Hollywood. Režisér měl nedávno mozkou příhodu, kvůli které musel být hospitalizovaný. Zamřel pak na další komplikace po zápalu plic.

 

Garry Marshall natočil mnoho filmů. Tyto možná také znáte: Nevěsta na útěku, Svátek matek, Útěk do ráje, Život s Helenou, Flamingo Kid, Osudové pláže,...

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz