Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Všechna finálová vystoupení

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas vyhrála Hana Holišová! VIDEO

Hana Holišová jako John Travolta
Zdroj: TV Nova
Hana Holišová jako John Travolta

Vítězkou první řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas se stala herečka Hana Holišová. Ve finále coby John Travolta zazpívala píseň Greased Lightning z muzikálu Pomáda. Výhru, šek na 150 tisíc korun, poslala nadaci Krtek, která se stará o onkologicky nemocné děti.

Do finále postoupila čtveřice soutěžících, tři ženy a jeden muž. Ostatní soutěžící zazpívali během finálového večeru duety. Speciální vystoupení si přichystala také porota, kterou pro finálový týden doplnila herečka Anna Geislerová. Ve finále se představil také taneční kouč soutěžících Yemi A.D.

 

Finále odstartovali porotci s písní skupiny Spice Girls "Wannabe". Po vystoupení porotců už ale přišli na řadu hvězdní finalisté.

 

 

Jako první zazpívala vítězka dvou kol Hana Holišová. ta ovládla první a také poslední semifinále. Nejdříve porotu přesvědčila písní "Non, je ne regrette rien" od Édith Piaf, v posledním semifinále pak písní "All That Jazz", kterou proslavil muzikál Chicago a Catherine Zeta-Jones. Holišová se představla také jako Beyoncé, Katy Perry, Michael Jackson, MC Hammer, Shania Twain nebo Aretha Franklin.

 

Holišová si vybrala píseň Greased Lightning z muzikálu Pomáda a převtělila se v Johna Travoltu!

 

 

 

Coby druhý vystoupil jediný muž ve finále, David Kraus. Kraus ovládl sedmý semifinálový večer s písní "Du Hast" německé skupiny Rammstein v jejíhož frontmana Tilla Lindemanna se převtělil. Vedle toho jsme jej mohli vidět jako Fredyho Mercuryho, Adele, Toma Jonese, Stevena Tylera, Rickyho Martina, Johna Lennona, Janis Joplin nebo Waldemara Matušku.



Pro finále si David Kraus vybral "Let´s Dance" od letos zesnulého Davida Bowieho.

 

 

Třetí finalistka Ivana Chýlková ovládla čtvrtý týden, kdy Conchita Wurst předvedla úspěšný hit "Rise Like a Phoenix". V semifinále ale zaujala dalšími převleky, třeba za Amy Winehouse, Madonnu, rappera PSY, Cher, Fergie, frontmana skupiny Rednex, Lisu Minnelli nebo v posledním semiinále za Věru Bílou.


GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - finále

1
/
47
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas - finále - 1


Poslední písní Ivany Chýlkové v soutěži byl hit "Boty proti Lásce" od Yvonne Přenosilové a splnila si tak sen zazpívat v soutěži také v češtině.

 

 

Jako poslední pak ve finále vystoupila herečka Iva Pazderková. Té se podařilo ovládnout dvěsemifinále. Čtvrtý týden byla nejlepší s písní britské hvězdy Susan Boyle, o čtrnáct dní později vyhrála jako Pink. Divákům se předvedla také jako Lady Gaga, Helena Vondrářková, Toni Braxton, Kurt Cobain, Nicki Minaj, Shakira nebo Pharell Williams.

 

Pro finále si vybrala hit "I Will Survive" královny diskoték Glorie Gaynor.

 

 

Po vystoupení finalistů přišly na řadu duety soutěžících, kteří do finále nepostoupili. Adam Mišík, vítěz ze třetího týdne, ukázal, že mu svědčí převleky za ženy. Poté, co v soutěži nezapomenutelným způsobem předvedl Miley Cyrus se skvěle zhostil Petry Janů. Společně s ním vystoupil Petr Rychý, převlečený za svého jmenovce Petra Jandu. Rychlý ukázal, že mu svědčí, když se může vžít do české osobnosti. Osmý týden vyhrál Rychlý jako Hana Hegerová. Zazářil také jako Jan Nedvěd, byť vítězství nezískal. Druhý triumf si připsal coby Louis Armstrong.

 

 

Po prvním duetu ohlásil moderátor Ondřej Sokol, kdo se umístil na čtvrtém místě. Bramborová příčka v soutěži patří Ivě Pazderkové.

 

V dalším duetu vystoupili porotkyně Jitka Čvančarová a moderátor Ondřej Sokol. Zvolili píseň Láska je láska. Čvančarová se stala Ilonou Csákovou, Sokol Lucií Bílou.

 

 

Následoval duet Petra Vondráčka a Anny Fialové. Zvolili si píseň Time of my Life z filmu Hříšný tanec. Vžili se do role hlavních postav - Johnnyho a Baby. Nechyběla ani legendární zvedačka, kterou, stejně jako hlavní hrdinové filmu, nacvičovali Vondráček a Fialová ve vodě. Zvládli ji znamenitě. Jelikož oba dva byli jedinými soutěžícími, kteří nevyhráli ani jedno semifinále, odměnil je Ondřej Sokol krásným dárkem. Oba dostali šek na 25 tisíc korun, který mohli poslat vybrané charitě. Fialová si vybrala nadaci Helppes, Vondráček nadační fond Impuls.

 

 

Ondřej Sokol pak vyhlásil, že na bronzové příčce skončil David Kraus. Následovalo poslední vystoupení hvězdného hosta. Choreograf Yemi A.D. se představil coby Will Smith s hitem Man In Black.

 

 

Pak už přišlo na vyhlášení absolutního vítěze. Z dvojice Hana Holišová a Ivana Chýlková porota vybrala Holišovou. Jako vítězka získala 150 tisíc korun, které poslala nadaci Krtek, která se stará o onkologicky nemocné děti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hana Holišová je vítězkou Tváře! Koho ještě před vystoupením tipovali diváci?

Které hvězdy v Tvojí tváři nejvíce překvapily Hanku Holišovou? Tohle byste rozhodně nečekali!

vbo TN.cz