Vážná nehoda

Auto se na ledu řítilo přímo proti autobusu. Čelní náraz odnesl řidič

Téma:

Zraněním několika lidí skončila nehoda osobního auta a autobusu u Přehvozdí na Kolínsku. Auta se srazila okolo čtvrtečního poledne, silnice na Kostelec nad Černými lesy byla zcela neprůjezdná.

"Dle předběžných informací u Přehvozdí směrem na Kostelec nad Černými lesy došlo k dopravní nehodě osobního automobilu a autobusu. Těžce zraněného řidiče osobního auta přepravil vrtulník do nemocnice," řekla policejní mluvčí Martina Fejfarová. Z autobusu se nikdo nezranil.

 

GALERIE: Srážka auta a autobusu

1
/
6
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda u Přehvozdí na Kolínsku - 5

 

Řidič osobního auta zřejmě dostal smyk na zasněžené silnici a poté narazil do autobusu. "Zkouška na alkohol byla u řidiče autobusu v pořádku, u řidiče osobního auta nešla provést vzhledem k jeho zdravotnímu stavu," doplnila Fejfarová.

 

 

Více informací ke stavu řidiče měli středočeští záchranáři. "Řidič utrpěl vážná mnohačetná poranění, byla u něj nutná intenzívní lékařská péče a byl připojen k umělé plicní ventilaci," sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová. Jeden cestující z autobusu si stěžoval na bolest hlavy, záchranáři jej převezli do nemocnice k podrobnějšímu vyšetření.

rod TN.cz