velká fanynka

Stařenka (97) čekala hodiny v dešti, aby znovu políbila Harryho

Stará paní čekala na prince Harryho
Zdroj: ČTK
Téma:

Princ Harry je v těchto dnech na návštěvě v Austrálii. I přes nepřízeň počasí na něj fanoušci hodiny čekali. Mezi nimi byla i stará žena, která chtěla oblíbeného člena královské rodiny políbit - už podruhé.

Princ Harry navštívil Sydney, kde propagoval své hry Invictus Games. Jedná se o sportovní akci, které se účastní váleční veteráni, kteří utrpěli zranění v boji. Počasí ale nepřálo - australským městem se proháněla bouřka a lidé byli promoklí na kost.

 

Harry si potřásl rukou s některými šťastlivci, kteří na prince čekali ukryti pod deštníky. Mezi nimi byla i Daphne Dunne (97). Jeho velká fanynka vyčkávala na místě čtyři hodiny, aby Harryho mohla vidět a obejmout.

 

 

Žena prince objímala několik vteřin, políbila ho a vyměnili spolu několik slov. Při pohledu na Harryho se usmívala a bylo vidět, že má ze setkání velkou radost. Nebylo to však poprvé, co Daphne dala princi polibek na tvář. Poprvé se setkali v roce 2015.

  

 

 
Princ propaguje hry po celém světě. "Nic podobného jen tak neuvidíte," tvrdí princ, který se snaží pomáhat hendikepovaným vojákům. Při cestě do Kanady, kde také lákal na návštěvu her, potkal svou přítelkyni Meghan Markle. 

has TN.cz