Opepření vztahu

Studie: Chcete mít lepší sex? Pište partnerovi nemravné SMS!

Sexting
Zdroj: Thinkstockphotos
Téma:

Takzvaný sexting neboli posílání nemravných, vyloženě sexem nabitých smsek bylo doteď považováno za koníček především puberťáků, se kterými cvičí hormony. Podle vědců je to ovšem jinak!

Výzkumníci z Drexelovy univerzity v americké Philadelphii zkoumali 870 dospělých mužů a žen, kteří jsou momentálně zadaní. A zjistili o sextingu zajímavé věci.


Ukázalo se totiž, že záliba v posílání lascivních textových zpráv může vztahu výrazně pomoct. Bohužel se ovšem také ukázalo, že to neplatí pro všechny vztahy.


A kdo na skládání přisprostlých básniček nebo popisování svých sexuálních fantazií svému protějšku pomocí smsek může vydělat? Podle Daily Mailu, který o studii píše, v podstatě každý, kdo je ve vztahu, který je uvolněný a v němž e ani jeden z partnerů příliš neváže.


V těchto nepříliš vážných vztazích pomáhá sexting udržet plamen vášně a zlepšuje tak milostný život. Výzkum navíc ukázal, že i když spousta dospělých se tváří, že rajcovní smsku nikdy nenapsala, vědcům se 82 procent zpovídaných přiznalo, že v uplynulém roce sextovali minimálně jednou.


Ne všem ovšem psané prasárničky pomohou - studie vědkyň Emily Stasko a Pamely Geller totiž zároveň ukázala, že pokud jste s partnerem ve vztahu už delší dobu a oba to berete vážně, tak si můžete chlípné textovky posílat horem dolem a stejně vás to k lepším výkonům v ložnici nenakopne.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
pez TN.cz