Tvoje tvář má známý hlas

Bude Slováčková lepší Miley Cyrus než Mišík? Posuďte sami!

Anna Slováčková jako Miley Cyrus - 1
Zdroj: TV Nova
Anička Slováčková se v devátém díle promění v Miley Cyrus

Už zítra večer vás čekají další fantastické proměny v show Tvoje tvář má známý hlas. Náročný úkol bude mít znovu Anička Slováčková, která se převtělí v kontroverzní Miley Cyrus.

Anna Slováčková nemá na proměny zrovna štěstí a jinak to nebude ani tentokrát. V neděli večer zazpívá jako Miley Cyrus píseň We Can’t Stop. A i když se podle originálního videoklipu může zdát, že si Anička odpočine a dokonce trochu prospí, po hlasové stránce to zrovna lehké nebude.

 

"Je to show a musela jsem se s tím poprat," prohlásila Anička. Nejnáročnější pro ni nebyly pohybové ani hlasové "kreace", ale něco úplně jiného. "Nejtěžší pro mě bylo chovat se jako spratek," vysvětlila dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka.

 

 

GALERIE: Anna Slováčková jako Miley Cyrus

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Anna Slováčková jako Miley Cyrus - 1

 

Proměna bude náročná i proto, že s písní Wrecking Ball od Miley Cyrus zazářil v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas Adam Mišík. "Ze srovnávání s Adamem mám strach, i když mám jinou píseň," přiznala se Anička.

 

 

A i když jí zkomplikovalo roli, Mišíkovo vystoupení náležitě ocenila. "Adam měl to číslo výborný. A navíc to byla přeměna z kluka na holku, takže daleko náročnější a s větším efektem, tomu se nedá konkurovat," myslí si Anička Slováčková.

 

Jak si s proměnou v kontroverzní zpěvačku poradí? Sledujte devátý díl show Tvoje tvář má známý hlas už zítra ve 20:20 na Nově!

epa TN.cz