foto+video nahota láká

Taková výstava tu ještě nebyla! V Praze vystavují nahé ženy! VIDEO

Téma:

V Praze odstartovala jedna z nejkontroverznějších výstav na světě. Má název Voayer a ukazuje něco, co ve výstavních síních najdete jen stěží. A sice skutečné nahé ženy!

Když se tato výstava konala loni v Bratislavě, během pouhých 12 hodin ji navštívilo na sedm stovek lidí. A ambice v Praze jsou ještě vyšší! Kromě živých nahých žen, které jsou bezesporu hlavním lákadlem výstavy, mají návštěvníci možnost vidět i odlitky ženských těl z rukou sochaře Slavomíra Gibeje nebo fotografie ženských orgasmů od fotografa Petra Jedináka.

 

A ještě jednu přidanou hodnotu expozice má. Na rozdíl od většiny výstav je zde možné se některých vybraných exponátů i dotýkat. Podle organizátorů je právě možnost si některá vystavená těla osahat, smyslem výstavy: "Ti lidé, kteří tu jsou, si prostě užívají tu přítomnost. Nemyslí absolutně na nic, protože to se ani nedá. Je důležité si uvědomit vlastní přítomnost," říká autor výstavy Mário Petreje.

 

GALERIE: Výstava skutečných nahých žen

1
/
19
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Výstava skutečných nahých žen - 20

 

Na výstavě je v jeden okamžik vystaveno 13 žen, v záloze na další dny jsou ale připravené další. A jak dlouho vlastně musí dobrovolnice v leckdy krkolomných polohách vydržet? Na svých pozicích jsou ženy vždy hodinu a půl, pak mají po stejnou dobu přestávku a pak opět hodinu a půl pózují. Na každý den pak přijdou jiné. "Teď až dokončíme rozhovor, tak je půjdu obejít a když některá bude chtít jít na toaletu, tak s ní půjdu na záchod," popisuje webu TN.cz Mário Petreje.

 

 

Pokud by se některá z návštěvnic chtěla k odhaleným dámám přidat, není to podle slov autora žádný problém. Stačí jen požádat některého z pořadatelů a mohou se sami stát součástí výstavy. Milovníci ženské krásy by si ale měli pospíšit, na návštěvu této kontroverzní výstavy mají pouhé tři dny.

 

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: Divoký sex s přítelem (†23) ji stál život! Otřesné důsledky sexuální praktiky nenapadly ani lékaře

Jaká jste v posteli? Tvar vagíny vás prozradí!
5 faktů o vagíně k neuvěření! Tohle v učebnicích nenajdete

TN.cz/Jakub Deml