Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 2. 2017
drsná kritika

Tchyně se pustila do Paroubka: Co je to za kydy? Kam až zajdeš?

Jiří Paroubek a Petra Paroubková
Zdroj: Mediafax
Jiří a Petra Paroubkovi

To, co mělo zůstat jen mezi manželi, teď probírá celá republika. Bývalý premiér Jiří Paroubek neustál rozchod s partnerkou Petrou a na internetu zveřejnil jejich soukromou korespondenci. A snesla se na něj vlna kritiky. Do svého zetě se pustila i maminka Petry Klárika.

Paroubkova tchyně svého zetě nikdy příliš nemusela a netajila se tím. Když se ale v lednu v pořadu Kilák rozpovídal o svém novém životním stylu, nemohla to nechat bez komentáře. Upozornil na to iDNES.cz. Paroubek mluvil o tom, jak přestal kouřit, pít alkohol, celkově změnil styl stravování a začal se víc hýbat. Jako důvod uvedl nejen vlastní zdravotní stav, ale také špatné zdraví své manželky Petry, která před několika lety prodělala mozkovou příhodu.

 

"Představa, že by naše dcera, které je teď sedm let, najednou byla oboustranným sirotkem, mě nutí, abych se pokusil být tady co nejdéle," řekl v pořadu Paroubek.

 

Jenže to neměl dělat, tchyně na jeho slova zareagovala jako býk na rudý šátek. "Co jsou to za kydy, že dítě nemůže být dvojnásobný sirotek! Už jsi moji dceru pohřbil? Proto Tvoje "Zuzana" chodí k Vám a supluje jedinou babičku Margaritky? Proto já k Vám nemám přístup? Pokud to je pravda, tak jsi totálně bezohledný k Petře, protože Zuza Petru nenávidí a jinak to nebude! Chudák moje dcera - nemocná a nemá se jak bránit! Je mi špatně, když čtu o idylce Jiří + Zuza+ Petra Paroubkovi. Ale Petra není sama, má matku a bráchu. Přestaň s ní manipulovat!" pustila se do něj v komentářích k videu.

 

 

Narážela tak na to, že Paroubek se v poslední době začal s bývalou manželkou Zuzanou znovu sbližovat, Petru naopak od rodiny zcela odříznul. "Máš nemocnou manželku, věnuj se rodině! Petra je křehká a další stresy určitě nezvládne," vzkázala mu.

 

Paroubek v pořadu také znovu zmínil to, že by se nebránil návratu do vrcholné politiky. Jenže ani to nebylo tchyni po chuti. " Když se budeš cpát do politiky a Zuza bude neustále zasahovat do života mé jediné dcery a vnučky, nebudu potichu. Z čeho byla mrtvice mé dcery? Všichni kolem se ptají na domácí násilí. Proč jsem nemohla moji dceru navštívit na JIP, když byla v ohrožení života? Odstavil si Petru od své rodiny,aby dělala jenom to, co potřebuješ! Kam až zajdeš?" rozčilovala se.

 

Nezůstalo ale jen u Paroubka, pustila se také do jeho exmanželky Zuzany. Podle ní se míchá do rodiny její dcery víc, než je zdrávo. "Paní Zuzana má svoji vnučka, její syn má nemanželskou dcerku - může se tedy věnovat jí, jak se na milující babičku sluší a patří," myslí si.

 

 

"Když jsem se dočetla (...) o vztahu mojí dcery Petry a expremiéra, tak mi tekly slzy a patřičně jsem se vyjádřila - zeť začal systematicky pracovat na odstavení tchyně a matky od svojí manželky. Dokonce zneužíval to, že jsem věřící, angažoval husitského biskupa, kterého posílal za mnou k nám, aby mě přesvědčil, jak se mám chovat," zakončila.

 

Petra Paroubková od svého manžela před několika dny odešla. Neunesla prý tlak a psychické vydírání ze strany manžela. Podle ní to byly především stresy kolem Paroubkovy práce, které ji před dvěma roky málem zabily.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBROVSKÝ ZVRAT: Manželství Paroubkových v troskách. Petra od Jiřího utekla! Důvodem je jeho bývalá žena

KONEČNĚ PRAVDA: Jak je to s rozchodem Františka Janečka a Terezy Mátlové? Dost překvapili!

mom TN.cz
Reklama