Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dopřála si luxus

Těhotenství Meghan za RAKETU! Archie stál desítky milionů

Jakožto členka britské královské rodiny byla od počátku těhotenství obklopena luxusem. Těhotenství a porod syna Archieho Meghan Markle (37) stál 1,1 milionu liber, což je v přepočtu téměř 33 milionů korun. Jaké služby částka pokryla?

Informace o výdajích spojených s Meghaniným těhotenství přinesl deník Express. Podívejte se, co vše si podle něj vévodkyně dopřála.

Wellnes a hypnoporod – 10 tisíc liber (cca 300 000 korun)


Meghan během porodu absolvovala nespočet bylinkových procedur. Podle něj si dopřávala pravidelné wellnes a chodila ke slavnému akupunkturistovi Rossovi de Barra. Navštěvovala i kurzy hypnoporodu, které propagovala i Kate Middleton. Naučí vás tam, jak se má správně dýchat, aby porod nebyl tak bolestivý. Během těhotenství si najala dulu.


Pokojíček pro miminko - 150 tisíc liber (cca 4,5 milionu českých korun)


Genderově neutrální pokojíček nechala Meghan udělat na panství Frogmore. Místnost je prý jemně šedivá. Rady vévodkyni Meghan poskytla Serena Williams, jež je její věrná kamarádka. Spatřit jste ji mohli už na svatbě.


GALERIE: Meghan a porod

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Heckfield Place Hotel


Odpočinek před porodem - 33 tisíc liber (cca 1 milion korun českých)


Krátce před tím, než se miminko narodilo, si Meghan s Harrym vyjeli na romantickou noc do hotelu Heckfield Place v Hampshire. Anglický termín pro odpočinkový výlet přes noc je babymoon.


Porodnice v Portlandu - 20 tisíc liber (cca 600 000 korun českých)

 

Meghan Markle si od počátku přála domácí porod. Z toho ale nakonec sešlo a vévodkyně porodila v nemocnici v Portlandu. Za zmíněnou cenu se vám dostane čtyřiadvacetihodinové péče i slavnostního jídla. Mezi nabízená jídla patří například humr nebo foie gras. Apartmány jsou vybaveny toaletními potřebami a dětskými postýlkami s nebesy. Rodila zde třeba Victoria Beckham nebo manželka Jamieho Olivera.


Těhotenské oblečení - 500 tisíc liber (cca 15 milionů korun českých)


Vévodkyně ze Sussexu se během těhotenství samozřejmě musela ukazovat v tom nejlepším oblečení, které vyšlo na pořádnou sumu. Není divu, když si vybírala značky jako Valentino či Givenchy.


Party před porodem - 386 tisíc liber (11,5 milionu korun)


Před porodem Meghan Markle sezvala své nejlepší kamarádky na takzvanou babyshower party neboli předporodní večírek. Dost velkou částku zaplatila i za ubytování v hotelu Mark. Vše se odehrávalo v New Yorku. Kulturní program zajišťovala harfistka Kanyeho Westa a celá legrace vyšla na 11,5 milionu korun.


Video: První záběry syna prince Harryho a vévodkyně Meghan

 

han TN.cz