Moderátorka Novy

Tereza Jandová je maminkou! Ve Snídani ukázali exkluzivní foto

Moderátorka Tereza Jandová je maminkou! V neděli se jí narodil syn, kterého pojmenovala Maxmilián. Kolegové ve Snídani s Novou pak ukázali několik exkluzivních fotek.

Moderátorku Počasí a Ranních televizních novin mohli diváci Novy vídat na obrazovkách téměř do poslední chvíle. V noci na pondělí pak na sociální síti oznámila, že porodila syna Maxmiliána. Na svět přišel v neděli.

 

Tereza se také pochlubila fotkou, na které miminko leží vedle ní. Další snímky pak ukázali její kolegové ve Snídani s Novou. "My Terezku na dálku moc zdravíme, říkala, že se bude dívat, jestli jí Maxík nedá moc zabrat," prozradila Katka Říhová.

 

Maminka i Max by měli být zdraví, k žádným komplikacím nedošlo. "Strejdové a tety z televize zdraví. A držíme palce, aby bylo všechno v pořádku a těšíme se na návrat," doplnil moderátor Petr Říbal. K přání všeho dobrého se připojujeme i my!

 

GALERIE: Tereza Jandová je maminkou

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Tereza Jandová porodila - 2
 

 

Tereza Jandová, ještě s dívčím jménem Juščíková, začala na Nově pracovat před pěti lety jako reportérka. Rychle si prý ale uvědomila, že chce moderovat, proto přijala pozici "rosničky" a postupně začala uvádět i Ranní televizní noviny.

 

 

V červenci 2016 se Tereza provdala za tenisového trenéra Tomáše Jandu, se kterým žila už deset let. O tom, že je těhotná, se dozvěděla několik dní před Štědrým dnem 2017. Podařilo se jí to ale utajit a manželovi vše oznámila jako překvapení až na Vánoce.

 

Maxmilin 19.8. 2018 #nowordsneeded

Pspvek sdlen Tereza Jandov (@terezajuscikova),

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak hubnou celebrity po porodu? Diety jsou často drastické!
Jak se tělo změní po porodu?

epa TN.cz