Milostné vztahy

Tohle mohla být manželka prince Williama: Kate původně nechtěl

Jecca Craig, William
Zdroj: Profimedia
Téma:

Vztah vévodkyně Kate (37) a prince Williama (37) působí přímo pohádkově. O lásku na první pohled se přitom vůbec nejednalo. Kate se do něj zakoukala v roce 2003, ale William byl posedlý ekoložkou Jeccou Craigovou (37). Do té se prý zamiloval hned na první schůzce. Stačilo málo a jeho manželkou mohla být ona.

V roce 2001 začal princ William studovat Univerzitu v St Andrews ve Skotsku. Právě na půdě univerzity William potkal Kate. Jejich vztah rozhodně nebyl idylický. Píše se to v knize William a Harry: Za zdmi paláce od Katie Nichollové.Vše začalo v roce 2003, když se princ William účastnil jedenadvacátých narozenin Kate Middletonové. Oslava se konala v rodinném domě v Bucklebury v Anglii. Házela tam po něm pohledy, když procházel do jiné místnosti. William se ale nechytal.


"Následně se večírek konal na hradě v anglickém Windsoru, kam Kate přišla, ale William ji stále neregistroval. Zajímala ho jiná dívka, a to ekoložka Jecca Craigová," píše Nichollová ve svém díle. Do ní byl prý zamilovaný už od první schůzky. Z velké lásky se ale stalo velké přátelství a oba si byli dokonce vzájemně na svatbách.Kate se tedy Williama nakonec opravdu podařilo uhnat. Jejich vztah ale trhliny měl. Po šesti letech vztahu se rozešli. Posléze se zase dali dohromady, protože si uvědomili, že bez sebe nemohou být. Roku 2011 se po všech peripetiích konečně vzali.

han TN.cz