život po výměně

Tomášovi a Janě změnila Výměna život! Takhle dnes vypadají

Ve středu jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Jana strávila deset dní v rodině, ve které byl náhradní manžel hodně zaneprázděný a pracoval. Tomáš zase nevěděl, jak se chovat ke svému synovi. Jak dnes žijí a jak na Výměnu vzpomínají?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z vesnice Tetčinec, kterou tvoří Jana (35), Tomáš (43), Lukáš (13) a Jakub (10).

 

Rodinu do Výměny přihlásil Tomáš, který chtěl, aby Jana poznala, že je tím nejlepším manželem. Nerozuměli si také kvůli výchově syna. "Už jsem byl v situaci, kdy jsem nevěděl, jak mám na syna reagovat, jak se k němu mám chovat," řekl Tomáš. Díky Výměně k němu našel cestu a pochopil jeho chování.

 

JAK DNES ŽIJE DRUHÁ RODINA, SE PODÍVEJTE TADY

 

Tomáš také přiznal, že nemohl v době jeho největší váhy provozovat ani sex. S nadváhou rodiny bojovala náhradní manželka Bára, která se snažila změnit jejich stravovací návyky. 

 

 

Výměna jim přinesla však na jejich váhu nový pohled. Tomáš zhubnul a i ostatní v rodině se snaží. Tomáš chce také podstoupit operaci žaludku, takže absolvoval i několik vyšetření. Cítí se po zhubnutí líp.

 

Jana při příchodu domů nadávala a vadilo jí, že byl obsah jejich ledničky vyházen. Také to, že měli její synové hlad a Bára z druhé rodiny jim prý nastavila čas, kdy mají jíst. 

 

S náhradním manželem měla dobrý vztah a má u nich vždy dveře otevřené. Báru naopak vidět nechce, podle ní je manipulátorka. 

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Celý díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

reg TN.cz