Nehoda u Chlumce

Dva mrtví při nehodě na Ústecku! Motorkář najel do lidí u zastávky

Po hodině a půl se nešťastník nechal dovést do sanitky
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto

Na Ústecku došlo k tragické nehodě, kdy motorkář srazil u zastávky skupinu lidí, která zřejmě přecházela přes silnici. Při nehodě přišli o život dva lidé, další dva skončili v nemocnici.

Nehoda se stala ve středu večer krátce po půl desáté u obce Chlumec na Ústecku. 28letý motorkář vrazil do skupinky lidí, kteří přecházeli přes silnici. Na místě jsou dvě zastávky - na jedné z nich měly sražené osoby vystupovat z autobusu.

 

Motorkáře, který z motorky vyletěl na vozovku, pak navíc ještě přejel další automobil. Nehoda skončila tragicky, i přes veškeré úsilí záchranářů přišly o život dvě osoby - mladý motorkář a 23letý chodec.

 

Další dva lidé utrpěli lehká zranění. "V tuto chvíli už jsou propuštění z nemocnice," uvedla mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová.

 

Na místě zasahovaly desítky policistů, kteří tam strávili dvě hodiny. Situaci stěžovalo to, že na místě nebylo žádné světlo, proto si policie zavolala na pomoc hasiče.

 

 

"Vzhledem k složitosti situace je zatím příliš brzy na to říct, co se tam přesně stalo," dodala Hyšplerová. Na místo dorazila také psychologická pomoc pro rodiny obětí nehody.

 

Podle některých je úsek problémový, protože není dostatečně osvětlený. "Už se nám několikrát při průjezdu stalo, že jsme málem přehlédli člověka. Obzvlášť v noci je to pak skoro nadliský úkol," popsala TN.cz místní obyvatelka.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

sei TN.cz