úspěšný manažer

Tvrdá rána pro hudební svět! Zemřel otec Michaela Jacksona

Téma:

Ve středu odpoledne obletěla svět smutná zpráva o úmrtí Josepha Jacksona, který stojí za hudebním úspěchem svých dětí, tedy Michaela a Janet Jacksonových a také světoznámé skupiny sourozenců Jackson 5. Detaily o příčině smrti rodina nezveřejnila.

Otec světoznámých hudebníků Michaela Jacksona, Janet Jacksonové a skupiny Jackson 5 ve svých 89 letech podlehl po dlouhém boji v nemocnici zákeřné nemoci. Zdravotní problémy provázely Josepha alias Joa několik dlouhých měsíců, uvádí portál CNN.

 

V posledních týdnech ale přišlo výrazné zhoršení, Joe navíc šokoval svou rodinu požadavkem, aby ho nenavštěvovala v nemocnici. Nejstarší Jackson navíc doktorům zakázal, aby rodinu o jeho zdravotním stavu informovali.

 

Otec legendárních Jacksonů byl také talentovaný manažer, právě díky němu se jeho děti proslavili ve skupině The Jackson 5. Joe blížící se konec dost možná cítil a rozloučil se před několika dny na Twitteru.

 

 

"Viděl jsem víc západů slunce, než mi jich zbývá. Slunce vstává, když přichází čas a ,ať už se nám to líbí, také zapadá, když přijde čas," napsal v příspěvku na Twitteru.

Související témata:
klma TN.cz