vražda v pardubicích

S kamarádem ubil bezdomovce. Mladého vraha udal vlastní otec!

Vražda v Pardubicích
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Z brutální vraždy bezdomovce v Pardubicích podezírala policie dva nezletilé mladíky. Jednoho z mladíků pak kriminalistům udal jeho vlastní otec.

Od předminulého týdne pátrala policie po mladících, kteří byli pozdezřelí z toho, že v Pardubicích brutálně zavraždili bezdomovce. Kriminalisté už znají jejich totožnost. Udal je otec jednoho z mladíků. Syn se mu k činu přiznal.

 

"Neomlouvám jej, protože to (útok) mohl zastavit a neudělal to. Mně je toho ubitého člověka strašně líto, když si vzpomenu na ty dva hajzly, tak si řeknu, co musel zkusit," řekl pro MF DNES otec jednoho z mladíků, jehož jméno není možné zveřejnit s ohledem na zákon na ochranu nezletilých pachatelů.

 

 

Pětapadesátiletého muže mladíci surově zbili, bodali nůžkami, stříleli po něm vzduchovkou a nakonec ho zapálili. Zavražděným mužem byl bezdomovec Rudolf, který pocházel ze Slovenska. Podle místních se jednalo o bezproblémového člověka. Útok měl podle policie trvat asi půl hodiny. Mladíci jsou zatím obviněni z trestného činu ublížení na zdraví s následkem smrti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

V Praze bojují s bezdomovci drastickou metodou: Kolem budov umístili ocelové bodce!

Brutální manžel zavraždil svou ženu! 84krát ji bodl a poté jí nasadil prasečí masku

Související témata:
pet TN.cz