policejní pátrání

Únos synů slovenské moderátorky! Chlapci (5,8) mohou být za hranicemi

Na Slovensku pátrají po dvou bratrech
Zdroj: Policie SR
Harlow Pax Hulsh a Theodor Steven Hulsh
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 25.10. 2019 16:45
Téma:

Slovenská policie vyhlásila pátrání po synech známé slovenské moderátorky Very Wisterové. Osmiletý Harlow Pax Hulsh a pětiletý Theodor Steven Hulsh zmizeli ve čtvrtek v Bratislavě.

Sourozence naposledy viděli 24. října kolem 16:30 v obchodním centru v Bratislavě. Chlapce s sebou měl jejich otec, který s rodinou nežije. Podle webu Topky.sk má Jeremy Hulsh vypnutý mobil a je možné, že už s chlapci opustil hranice Slovenska.

 

"Bohužel vám mohu potvrdit, že jsou moji synové nezvěstní. Ve čtvrtek si je vzal jejich otec a od té doby nevím, kde se nachází," popsala Wisterová pro Pluska.sk.  

 

Wisterová se se syny vrátila před necelými třemi lety z Izraele a později se ukázalo, že se její manželství s otcem chlapců rozpadlo. Rodiče se podle slovenských médií nedokázali dohodnout na výchově děti a museli chodit po soudech.

 

Otec může údajně chlapce vidět každé úterý a čtvrtek a každý druhý víkend na tři hodiny. I když už má Wisterová nového partnera, s Hulshem stále není rozvedená. Bývalí manželé uzavřeli sňatek během židovského obřadu.

 

 

Harlow Pax Hulsh je 142 cm vysoký a váží 30 kilogramů, má hnědé oči a hnědé krátké vlasy. Na sobě měl modré tričko s dlouhým rukávem a s nápisem "GAP" na hrudi, zelené maskáčové tepláky a tenisky s obrázky Pokémonů na boku.


Theodor Steven Hulsh je 120 cm vysoký a váží přibližně 20 kilogramů, má modré oči a světlehnědé kudrnaté vlasy. V době zmizení na sobě měl proužkované tričko modré barvy s dlouhým rukávem, tmavě modré tepláky a tenisky s pokémony.

 

"Jakékoliv informace, které by mohli vést k nalezení chlapců, oznamte na čísle 158," napsala slovenská policie.


 

TN.cz