Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

brutální čin

Imigrant zabil v Německu mačetou těhotnou ženu, další lidi zranil

Brutální útok mačetou nepřežila těhotná žena v Reutlingenu na jihozápadě Německa. Útočník další dva lidi zranil. Okolnosti útoku vyšetřuje policie.

Muž zaútočil půlmetrovou mačetou na těhotnou ženu přímo na ulici. Bild.de píše, že k útoku došlo před obchodem s kebabem na náměstí Listplatz v Reutlingenu nedaleko Stuttgartu. Útočník zranil další dva lidi, muže a ženu.

 

Ostatní lidé v panice utíkali pryč. Svědek řekl reportérovi Bildu, že většímu masakru zabránil řidič BMW, který strhl řízení a naboural do muže s mačetou. "Útočník vypadal jako smyslů zbavený. Běžel s mačetou před hlídkou policie. Zastavil ho řidič BMW, který se proti němu rozjel a srazil ho," dodal svědek.

 

 

Policisté nyní vyšetřují okolnosti útoku. Motiv zatím není známý. Podle webů Sky News a Mirror, které se odkazují na policejní zdroje, útočník přišel do země jako uprchlík ze Sýrie a v Německu žádal o azyl.

 

 

 

 

V Německu panuje zjitřená atmosféra po dvou útocích v uplynulých dnech. Nejprve ve vlaku zaútočil mladý imigrant z Afghanistánu. Mačetou zranil čtyři cestující.

 

V pátek pak zabil devět lidí Němec původem z Íránu u obchodního centra Olympiapark v Mnichově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chuligáni zbili těžce nemocného mladíka. Ten si nepřál, aby šli sedět. Potrestal je sám!

Čtrnáctiletá dívka brutálně zbila většího kluka. Jde sedět na osm měsíců!

TN.cz