Dvojnásobná vražda?

V Břeclavi našli těla muže a ženy. Někdo je nejspíš ubodal!

Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 7.8. 2019 21:24
Téma:

Jihomoravští kriminalisté intenzivně vyšetřují nález dvou mrtvol v domě v Břeclavi. Podle vyšetřovatelů zatím vše nasvědčuje tomu, že muži a ženě na onen svět někdo "pomohl".

Těla bez známek života ležela v domě v Šilingrově ulici. "Dosud zjištěné okolnosti nasvědčují tomu, že by na úmrtí muže a ženy mohla mít podíl další osoba. Specialisté ohledávají místo činu a také vyslýchají sousedy a další možné svědky," informoval ve středu ráno policejní mluvčí Pavel Šváb.

 

Mluvčí záchranky Michaela Bothová na dotaz TN.cz řekla, že na místě zasahovala posádka s lékařem, ten už pouze konstatoval u dvou lidí smrt. "Na místě jsme ještě ošetřili mladého muže a převezli jsme ho do břeclavské nemocnice," řekla.

 

Reportér TV Nova z místa krátce před středečním polednem hlásil, že policisté ve dvou rojnicích prohledávají okolí včetně blízké řeky. S největší pravděpodobností hledají vražednou zbraň, podle všeho nůž.

 

Podle sousedů v oprýskaném domu žil senior, který byl v okolí vyhlášený svou spořivostí. Mezi ním a mrtvou ženou údajně nebyl žádný příbuzenský ani partnerský vztah.  

 

Zároveň muži zákona prosí všechny, kdo si mohli všimnout něčeho podezřelého v této lokalitě, aby se přihlásili. Podle informací TN.cz byli oba mrtví vyššího věku.

 

 

"V této souvislosti se obracíme na veřejnost, která si mohla například všimnout podezřelého pohybu osob v okolí místa události. Kritickou dobou je čas mezi pondělní 20. hodinou a úterní 14. hodinou. Případné poznatky oznamte na linku 158," prosí Šváb.

TN.cz