Druhý finálový večer

Jak zvládli finalisté SuperStar filmové hity? Sestřih videí

Superstar - druhé finále
Zdroj: TN.cz
Téma:

Druhý finálový večer se nesl v duchu velkých filmových hitů. Sedm finalistů se porvalo o účast v dalším kole a odnesla to Barbora Hazuchová! Podle poroty neměla postoupit už minule, tentokrát však byla podle nich nejhorší Sabina Slepčíková.

Do dalšího finálového kola nepostoupila Barbora Hazuchová! Porota ji tipovala na vyřazení už minule, diváci jí ale dali ještě jednu šanci. Právě za ni Bára po vypadnutí fanouškům děkovala.

 

Barbora vsadila na píseň Skyfall zpěvačky Adele, která je známá z bondovky stejného jména. Porotci její vystoupení ohodnotili jako půl napůl. Líbilo se jim, že Bára zazpívala píseň po svém, vadili jim ale falzety. Shodli se však, že se to bylo lepší než minule, očividně to ale nestačilo. Podívejte se na Barbořin výkon:

 

I dalších šest soutěžících zazpívalo filmové hity. Druhé finále otevřeli tři zbývající kluci společnou písní Pretty Woman ze stejnojmenného filmu. Poslechněte si, jak jim to ladilo:

 

Pak už přišla na řadu první sólistka. Veronika Danišová si vybrala song Let It Go od Demi Lovato, která je známá z animované pohádky Ledové království. Celá porota byla z jejího vystoupení nadšená, Ondřej Soukup ji chválil jako nejlepší hlas v celé soutěži. Posuďte sami:

 

 

Jako další zazpíval pohodář Štěpán Urban, vybral si na svoji povahu trochu netradičně - píseň Hallelujah od Leonarda Cohena, která se objevila i ve filmu Shrek. Štepán dal do svého vystoupení srdce a porotu prý nepřestává bavit. Podívejte se na jeho Hallelujah:

 

Pavol Kovaliček vystoupil se songem I Don't Want To Miss a Thing od skupiny Aerosmith. Píseň se objevila v dnes už kultovním filmu Armageddon. Diváci mohli obdivovat Palovo dokonalé líčení, kromě očních linek měl i černě nalakované nehty. Podle poroty byla písnička v jeho podání trochu nudná. Co si o něm myslíte vy?

 

 

Když začal zpívat Dalibor Slepčík, sálem se rozlehlo ječení jeho fanynek. Dalibor vsadil na českou písničku Do věží od Waldemara Matušky, kterou všichni znají z filmu Noc na Karlštejně. Dočkal se za ni dlouhého potlesku ve stoje plného křiku. Mužské části poroty se jeho vystoupení líbilo, Marta Jandová a Klára Vytisková už byly spokojené méně. Posuďte sami:

 

 

 

Pak přišla na řadu Sabina Slepčíková se songem It Must Have Been Love od skupiny Roxette. Diváci tedy slyšeli už druhou písničku z filmu Pretty Woman. Porotě chyběla při jejím vystoupení osobitost, ze Sabiny prý nic nevyzařuje. Podívejte se, jak Sabina zazpívala:

 

Emma Drobná si pro tento večer vybrala písničku Čerešně od Hany Hegerové, která zazněla v české komedii Pelíšky. Porota ji jako už tradičně chválila, podle Marty Jandové to bylo dokonalé. Celý sál při jejím vystoupení mlčel, byla tam prý až mystická atmosféra. Posuďte sami, jak Emma zpívala:

 

Nakonec vystoupila čtveřice finalistek s písničkou Little Party Never Killed Nobody z filmu Velký Gatsby. Podívejte se, jak se holkám tahle party pecka povedla:

 

 

Minulou neděli vystoupili finalisté SuperStar s velkými hity, výběr byl ale jen na nich. Překvapivě vypadl Daniel Křižka, který získal nejméně hlasů od fanoušků, ale v soutěži zažil své malé finále, když se před zraky stovek diváků usmířil se svou maminkou, se kterou nebyl více než rok v kontaktu.

 

V soutěži tak zbývá už jen šest kandidátů na SuperStar! Představí se v dalším finálovém kole už v neděli od 20:20 na Nově!

TN.cz