VIDEO v pravé poledne

Pozdvižení v centru Prahy! Žena se nahá koupala v kašně! VIDEO

Téma:

Zřejmě velké vedro zbavilo ženu v centru Prahy veškeré cudnosti. Svlékla se a úplně nahá vlezla do kašny, kde se nechala osvěžovat vodou. Z provizorních lázní ji dostali až policisté.

Vedro je někdy tak ubíjející, že uděláte cokoli, abyste se svlažili. Podobně jako osmatřicetiletá žena na Karlově náměstí v Praze. Uprostřed parku se koupala v kašně úplně nahá a nevadilo jí ani to, že je kolem spousta lidí včetně malých dětí.

 

Jedna z pohoršených divaček nahlásila její chování policistům. "Strážník zde nalezl nahou ženu, která stála uprostřed kašny s igelitovou taškou v ruce a osvěžovala se vodu. Proto ji vyzval, aby toho ihned nechala a oblékla se," popsala mluvčí pražských policistů Irena Seifertová.

 

 

Žena se nenechala dlouho přemlouvat a z kašny vylezla, tím ale veškerá komunikace s ní skončila. "S cizinkou nebylo možné její chování na místě projednat, protože odmítla jakkoli komunikovat a s ničím nesouhlasila. Z tohoto důvodu strážník oznámil podezření ze spáchání přestupku – vzbuzení veřejného pohoršení – správnímu orgánu, který se nyní celou událostí bude zabývat," dodala Seifertová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejkrásnější bazény světa: Podívejte se na 13 božích fotek

VIDEO: Aúúúú! Rybička vyskočila z vody a zakousla se do bradavky

mom TN.cz