Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dívka léta

Vítězka 1. kola ukázala sexy tělo! Máte lepší? Soutěžte také!

1. místo - Aneta Doskočilová
Zdroj: TN.cz
Vítězka prvního kola soutěže Dívka léta.

První kolo soutěže o dívku léta zná svého vítěze. Hrát ale můžete dál. Stále jsou ve hře tři týdenní ceny i cena hlavní.

Vítězem prvního kola se stala Aneta Doskočilová z Českého Brodu. Sympatická blondýnka se vyfotila na pláži v bikinách. Fotku pak přihlásila do soutěže TN.cz "Dívka léta" a ovládla první týden. Vyhrála tak voucher v hodnotě 2 tisíc korun na nákup knih v prodejně Neoluxor. Kdo obsadil minulý týden druhé a třetí místo, se podívejte zde.

 

Zapojit se do soutěže můžete samozřejmě můžete i vy. Vaši fotku z dovolené přihlaste do naší velké soutěže. Když se bude líbit i ostatním, můžete vyhrát skvělé ceny! Svou soutěžní fotku můžete nahrát tady - soutez.tn.nova.cz

 

Soutěžit můžete ještě následující 3 týdny. V každém týdnu se hraje o tři týdenní ceny. A samozřejmě jsou ve hře i hlavní výhry. Hlavní cenou za všechny týdny je voucher v hodnotě 6 tisíc korun. Fotka na druhém místě získá voucher v hodnotě 4 tisíce a fotografie na třetím místě voucher v hodnotě 3 tisíce.

 

Jak hrajeme?

 

Hlasování probíhá v období 24. 9. 2017. V každém soutěžním kole zvítězí fotka, která dosáhne největšího procenta vyhraných "duelů". Do hodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se v daném hlasovacím kole zúčastnily alespoň 50 "duelů".

 

Po skončení posledního hlasovacího kola bude vyhodnocena jedna vítězná soutěžní fotografie celé soutěže, která získala nejvyšší procento vyhraných "duelů" za celou dobu hlasování v soutěži, tj. souhrnně za všechna hlasovací kola. Do vyhodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se zúčastnily celkem alespoň 200 "duelů".


Kompletní herní řád najdete tady.

 


 

TN.cz