Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.9. 2018 09:04
Smrt herce

Vojín Vata z Černých baronů zemřel! Měla ho zabít rakovina

Milan Šimáček 2018
Zdroj: Profimedia

Čeští diváci si Milana Šimáčka pamatují především z dvojice legendárních komedií z vojenského prostředí - Tankového praporu a Černých baronů. Herec, který letos oslavil 56. narozeniny, bohužel v pondělí zemřel. Údajně ho zabila rakovina jater.

O úmrtí představitele legendárního vojína Vaty z Černých baronů informoval Blesk.cz, kterému Šimáčkovu smrt potvrdil jeho kamarád Martin Severa.

 

"Dostal jsem zprávu, že Milan zemřel předešlou noc. Vůbec nevím, co se stalo. Ještě minulý týden jsme spolu mluvili a domlouvali jsme se na práci. Je to strašný," řekl zdrcený Severa portálu, podle kterého herce zabila rakovina jater.

 

Šimáčkův skon potvrdila na facebooku i produkční společnost Pantheon Production.

 

 

Šimáček české diváky okouzlil především jako prostořeký vojín Vata v Černých baronech. Když ovšem herce letos v červnu na křtu knihy zachytili svými objektivy fotografové, byl herec výrazně pohublý a na rukou měl podivné skvrny.


18

GALERIE: Milan Šimáček

Zdroj: Profimedia

Milan Šimáček 2018

Hodnocení:


 

 

Podle Blesku ovšem důrazně popíral, že by byl nemocný a kvůli tomu zhubnul o 25 kilo. Šimáček se objevil i v seriálech Ulice, Redakce nebo Policajti z předměstí.

pez TN.cz