The Voice Česko Slovensko

Vojtěch ohromí kouče i diváky! Celý sál bude stát na nohou

V neděli večer budou moci diváci televize Nova sledovat šestou epizodu oblíbené pěvecké show The Voice Česko Slovensko. Před Vojtěcha Dyka, Pepu Vojtka, Janu Kirschner a Kaliho opět budou předstupovat soutěžící s nadějí, že kouče zaujmou a budou mít možnost pokračovat v show.

Dalším soutěžícím, který upoutá pozornost poroty, bude pětadvacetiletý Vojtěch Malchárek z Kobeřice. Tento vystudovaný herec naprosto strhne svým zpěvem přítomné diváky, ale i kouče.

 

Vojtěch Dyk za ním dokonce přijde i na podium. Společně si pak zazpívají píseň Oh happy day. Nejdříve Dyk rozezpívá diváky, a poté to oba dva dokonce tak rozjedou, že se diváci zvednou ze svých židlí a budou si vystoupení užívat.

 

 

V úžasu zůstanou také ostatní porotci. Není to ale poprvé, co se Vojtěch Dyk objeví na podiu vedle soutěžícího. Udělal to už několikrát a většinou si svým šarmem a přesvědčováním každého získal.

 

GALERIE: The Voice Česko Slovensko - Vojtěch Dyk zazpíval na podiu hit Happy Day!

1
/
6
Zdroj: TV Nova
The Voice Česko Slovensko: Vojtěch Dyk zazpíval na podiu hit Happy Day! - 1

 

Podaří se mu to i tentokrát? Koho si soutěžící Vojtěch nakonec vybere? Nenechte si ujít premiérový díl The Voice Česko Slovensko, který startuje už v neděli ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NovaPlus. Všechny epizody si přehrajete na VOYO.

reg TN.cz